Rezultate te kerkimit per termin: +Thomas

Total: 4268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.449Z

Countryman s’vjen në Kosovë

Nga Express më 09 shkurt 2011 në ora 12:10 Me gjithë paralajmërimet se në Kosovë të mërkurën arrin ndihmës-sekretari amerikan i shtetit për Evropën dhe Azinë, Thomas Countryman, vizita e tij për sot është anuluar. Countryman ka qëndruar të martën në Bruksel për të marrë pj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.067Z

Robben i kerkon falje Muller-it

Arjen Robben i ka kërkuar falje gjermanit Thomas Muller për debatin e ashpër që patën në ndeshjen e fundjavës së kaluar ndaj Werder Bremen. Hollandezi i vuri duart në fyt dhe më pas goditi me grusht sulmuesin gjerman për shkak se ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.023Z

Kraft largohet nëse vjen Neuer

Nga Express më 25 shkurt 2011 në ora 18:42 Portieri i Bayern Munichut, Thomas Kraft ka thënë se nuk do të mbetet në klub, nëse klubi vendos të transferojë portierin e parë të Kombëtares gjermane, Manuel Neuer. Kraft bëri disa pritje të mira duke ndalur Interin në Ligën e Kampion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.782Z

Kraft në shitje

Nga Express më 04 maj 2011 në ora 15:23 Vazhdimi i kontratës së Hans-Jorg Butt me Bayern Munich ia ka shuar shpresat portierit Thomas Kraft që të mbetet tek gjiganti Bavarez. Portieri gjerman të mërkurën është vënë zyrtarisht në shitje nga klubi gjerman. Lajmin e ka bërë të ditur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.393Z

Bendtner braktis Arsenalin

Nga Express më 23 maj 2011 në ora 15:45 Babai i Nicklas Bendtnerin, i cili është edhe menaxher i tij, ka bërë të ditur se biri i tij ka njoftuar Arsenalin se dëshiron të largohet nga klubi. Sulmuesi danez ka humbur vendin e tij në formacionin bazë këtë sezon dhe është i gatshëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.545Z

Martohet me 27 vjeçare

Nga Express më 26 gusht 2011 në ora 08:47 Aktori Alec Baldwin do të martohet me të dashurën e tij 27 vjeçare. Ai këtë gjë e ka konfirmuar vetë, duke thënë se ka dëshirë të martohet më të dashurën e tij të re. Aktori është për momentin në lidhje me mësuesen e jogës, Hila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.011Z

Muller e “burrë”!!

Mesfushori gjermanë Thomas Muller, si duket vazhdon të jetë në festë pas triumfit të madh në Kupën e Botës me kombëtaren e tij në Brazil. Muller i cili ishte një pikë kyçe e këtij suksesi, ka befasuar të gjithë me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama