Rezultate te kerkimit per termin: +Thornton

Total: 120
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.560Z

Auditor dhe këshilltar

Korporata financiare Grand THornton, përveç detyrës si auditor i Korporatës Energjetike të Kosovës, po jep edhe këshilla për kompaninë turke, “Taib” e cila është në garë për ta privatizuar Korporatën. Ministria e Zhvillimit Ekonomik konfirmon rastin dhe po pret mendimin e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.215Z

Angelina Jolie, tradhëton Brad Pittin?

Transmetuar më 29.04.2014 - 21:57 Kanë afërsisht 10 vjet që janë divorcuar, por ende nuk e kanë harruar njëri – tjetrin. Për më tepër, aktori Billy Bob Thornton, pranon se ende ka kontakt me ish-gruan e tij, Angelina Jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.260Z

Angelina Jolie, tradhton Brad Pittin?

Transmetuar më 29.04.2014 - 21:57 Kanë afërsisht 10 vjet që janë divorcuar, por ende nuk e kanë harruar njëri-tjetrin. Për më tepër, aktori Billy Bob Thornton, pranon se ende ka kontakt dhe mban lidhje me ish-gruan e tij, Ange

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.977Z

SHBA/ I vënë dhëmbë në sy, i rikthehet shikimi

Një ekip specialistësh në Florida në Universitetin e "Miami Miller School of Medicine", informon se kanë arritur me sukses t'i rikthejnë shikimin një personi duke i instaluar një dhemb në sy. 60 vjeçarja Kej Thornton, ka qenë e verbër për nëntë vjet. Ajo humbi shikimin për shka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.261Z

Audituesi ia hedh përgjegjësinë BSH-së: Asnjë vërejtje për raportin

Kontrollet Ndërkombëtarët e Grant Thornton certifikuan bilancin tre herë radhazi Gjendja cash në Thesarin e Bankës së Shqipërisë nuk pasqyrohet në bilanc, sepse është sekret Zbulohet raporti i vitit 2013 i audituesit ndërkombëtar, Grant Thornton, që ka certifikuar bilancin e Bankës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.433Z

SHBA, rrezikonte shkarkimin nga detyra, i armatosur futet në ndërmarrje

Uashington, 4 Gusht, NOA - Rrezikonte të pushohej nga puna, ku punonte në një kompani për shpërndarjen e birrës, në atë të Hartford Distributor. Personi në fjalë Omar Thornton do të merrte pjesë në një takim disiplinor, pikërisht për rastin e tij. Thornton, 34 vjeç, is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.025Z

Hollywoodi po bën filmat më të këqij

Aktori Billy Bob Thornton ka sulmuar industrinë amerikane të filmit. Nga The Telegraph më 21 dhjetor 2010 në ora 09:40 Billy Bob Thornton ka bërë një sulm të ashpër ndaj Hollywood-it dhe cilësisë së dobët të filmave të tij. Aktori, regjisori, skenaristi dhe muzikanti amerikan, 55

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama