Rezultate te kerkimit per termin: +Thornton

Total: 120
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.943Z

Billy Bob dhe Brad Pitt ne nje film bashke

var fbShare url httpvizionplusalbilly-bob-dhe-brad-pitt-ne-nje-film-bashkesize smallbrbrBilly Bob Thornton nje prej ish bashkeshorteve te Angelina Jolie ka deklaruar se Brad Pitt eshte ne krye te listes se personazheve te tij qe ai do te donte te bashkepunontebrbr brbr61 vjecari ka treguar per revi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.308Z

Jefferson nuk mjafton, kalon Boston

Nga Express më 02 mars 2011 në ora 09:28 Bostoni e mposhti Utahun falë tresheve të Ray Allenin e Paul Pierces. Me këtë rast, Celtics e rrënuan debutimin në shtëpi të përforcimeve të Jazz, Devin Harris e Derrick Favors. Phoenix shkëputi një fitore ndaj New Jerseyt vetëm falë vaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.260Z

Audituesi ia lë përgjegjësinë BSH-së: Asnjë vërejtje nga banka, i ka miratuar pa rezerva raportet e kontrollit

Sipas opinionit tonë, pasqyrat financiare paraqesin në mënyre të drejtë, në të gjitha aspektet materiale, pozicionin financiar të Bankës së Shqipërisë më 31 Dhjetor 2013, rezultatin e saj financiar dhe flukset e saj të parasë. Ky është paragrafi i muajit Mars të këtij viti, pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.948Z

E dashura e Johnny Deep me veshje zie

Amber Heard, e dashura e Johnny Deep, u shfaq në publik e veshur me rroba zie, ditën e hënë. Megjithatë, bukuroshja 27-vjeçare, së fundmi e përkushtuar edhe me disa spote publicitare në të cilat ka nxjerrë më së miri n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.448Z

Arsyeja kryesore e divorceve

Nga Express më 08 shtator 2011 në ora 22:00 Nuk është më tradhtia arsyeja kryesore e divorcit të çifteve të martuar. Sipas një studimi britanik, motivi më i zakonshëm është “growing apart”, që do të thotë ndryshimi i partnerëve gjatë kohës duke u bërë të papërsht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.480Z

FOTOT/ Don Zhuani i Hollivudit: 61 vjeç, por ka shkuar me aktoret më të bukura

Zakonisht meshkujt kanë frikë, se të dashurat apo gratë e tyre mund të tërhiqen pas ndonjë djaloshi të ri, dhe ti tradhtojnë. Askush nuk frikësohet nga më të vjetërit. Por, ky nuk është rasti i 61-vjeçarit Billy Bob Thornton. Së fundmi është zbuluar nga dokumentet e divorcit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.421Z

Futet n ambientet e puns e hap zjarr, 9 viktima

Tjetër tragjedi në SHBA ku një 34 vjeçar u fut i armatosur në ambientet e punës duke vrarë 8 persona para se të qëllonte edhe veten e tij. Ngjarja e rëndë u regjistrua në qytetin e Mançester në Konektikat, ku Omar Thornton, afro-amerikan i cili punonte si shofer në shoqëri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama