Rezultate te kerkimit per termin: +Thornton

Total: 120
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.136Z

Grant Thornton Financat e Aeroportit dalin me opinion pozitiv

Prishtine 12 Dhjetor 2010 NOA - Kompania prestigjioze nderkombetare e specializuar per auditim dhe konzuelence biznesi Grant Thornton e cila ka bere auditimin e pasqyrave financiare te Aeroportit Nderkombetare te Prishtines Adem Jashari per vitin 2009 ka dhene opinion pozitiv per pasqyrat financ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.358Z

Grant Thornton: Financat e Aeroportit dalin me opinion pozitiv

Prishtine, 12 Dhjetor 2010 NOA - Kompania prestigjioze nderkombetare e specializuar per auditim dhe konzuelence biznesi Grant Thornton, e cila ka bere auditimin e pasqyrave financiare te Aeroportit Nderkombetare te Prishtines “Adem Jashari” per vitin 2009, ka dhene opinion pozitiv pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.960Z

Audituesi Grant Thornton Financat e Aeroportit rezultat pozitiv

Prishtine 11 dhjetor NOA - Kompania prestigjioze nderkombetare e specializuar per auditim dhe konsulence biznesi Grant Thornton e cila ka bere auditimin e pasqyrave financiare te Aeroportit Nderkombetare te Prishtines Adem Jashari per vitin 2009 ka dhene opinion pozitiv per pasqyrat financiare t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.780Z

BSH, Prokuroria kërkon auditet ekryera nga firma “Grant Thornton”

Hetimi për vjedhjen e 713 milion lekëve nga Departamenti i Thesarit do të shtrihet deri në SHBA. Prokuroria e Tiranës mësohet se i ka kërkuar informacione kompanisë audituese “Grant Thornton”, e cila gjatë kotrolleve të saj, nuk arri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.095Z

Skandali/ Kompania e auditit të Bankës së Shqipërisë, me liçensë të hequr

Vjedhja e Bankës së Shqipërisë zbulon një tjetër skandal. Kompania që ishte kontraktuar për të bërë auditin e Bankës së Shqipërisë, Grand Thornton , i ishte hequr licensa. Ajo ishte marrë pa tender, ndërkohë që licensa i është hequr edhe për Kosovën dhe Maqedoninë. Bordi M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.807Z

Arrestohet per pastrimin e dyshemese me dhune

0 brbr brbrJohn Thornton 30-vjec eshte akuzuar se ka rrembyr nje lecke per pastrim nga duart e nje punetoreje dhe ka filluar te pastroje dyshemene e nje hoteli me tre yje ne Bristolbrbr brbrNdihmesja e pastrimit qe ndodhej aty tregon se Thornton filloi pa pritur te behej agresiv dhe te shqetesonte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.147Z

Kompanisë që auditonte BSH iu hoq licenca 4 muaj më parë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Kompanisë që kishte për detyrë të kontrollonte thesarin në Bankës e Shqipërisë i është hequr licenca para dy muajsh. Bordi i Mbikëqyrjes Publike pranë Institutit të Eksp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama