Rezultate te kerkimit per termin: +Thornton

Total: 120
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.147Z

Kompanisë që auditonte BSH iu hoq licenca 4 muaj më parë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Kompanisë që kishte për detyrë të kontrollonte thesarin në Bankës e Shqipërisë i është hequr licenca para dy muajsh. Bordi i Mbikëqyrjes Publike pranë Institutit të Eksp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.142Z

Kompania e auditit të BSH-së, me licencë të hequr

Skandali tjetër Andis Harasani: Kush dhe si janë audituesit ndërkombëtarë të BSH-së? Vjedhja e Bankës së Shqipërisë zbulon një tjetër skandal. Kompania që ishte kontraktuar për të bërë auditin e Bankës së Shqipërisë, Grand Thornton, i ishte hequr licenca. Ajo ishte marrë pa te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.560Z

Auditor dhe këshilltar

Korporata financiare Grand THornton, përveç detyrës si auditor i Korporatës Energjetike të Kosovës, po jep edhe këshilla për kompaninë turke, “Taib” e cila është në garë për ta privatizuar Korporatën. Ministria e Zhvillimit Ekonomik konfirmon rastin dhe po pret mendimin e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.215Z

Angelina Jolie, tradhëton Brad Pittin?

Transmetuar më 29.04.2014 - 21:57 Kanë afërsisht 10 vjet që janë divorcuar, por ende nuk e kanë harruar njëri – tjetrin. Për më tepër, aktori Billy Bob Thornton, pranon se ende ka kontakt me ish-gruan e tij, Angelina Jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.260Z

Angelina Jolie, tradhton Brad Pittin?

Transmetuar më 29.04.2014 - 21:57 Kanë afërsisht 10 vjet që janë divorcuar, por ende nuk e kanë harruar njëri-tjetrin. Për më tepër, aktori Billy Bob Thornton, pranon se ende ka kontakt dhe mban lidhje me ish-gruan e tij, Ange

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.977Z

SHBA/ I vënë dhëmbë në sy, i rikthehet shikimi

Një ekip specialistësh në Florida në Universitetin e "Miami Miller School of Medicine", informon se kanë arritur me sukses t'i rikthejnë shikimin një personi duke i instaluar një dhemb në sy. 60 vjeçarja Kej Thornton, ka qenë e verbër për nëntë vjet. Ajo humbi shikimin për shka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.261Z

Audituesi ia hedh përgjegjësinë BSH-së: Asnjë vërejtje për raportin

Kontrollet Ndërkombëtarët e Grant Thornton certifikuan bilancin tre herë radhazi Gjendja cash në Thesarin e Bankës së Shqipërisë nuk pasqyrohet në bilanc, sepse është sekret Zbulohet raporti i vitit 2013 i audituesit ndërkombëtar, Grant Thornton, që ka certifikuar bilancin e Bankës s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama