Rezultate te kerkimit per termin: +Tiran

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.726Z

Arkivi Ushtarak i Beogradit ekspozon fotot e rralla në Tiranë

Në Galerinë e Arteve në Tiranë hapet më 17 shtator, ekspozita për një ngjarje të madhe të historisë së Serbisë gjatë Luftës I Botërore, e njohur si “Tërheqja e madhe”. Në Galerinë e Arteve në T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.862Z

Basha: PD 11 kryetarë për Tiranënstruktura e re më afër qytetarëve

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Partia Demokratike në Tiranë do të ketë 11 kryetarë për 11 njësi ndarëse. Struktura e re është zyrtarizuar nga vetë kryetari i D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.919Z

Tiranë, Ujësjellësi: Bashkia Kamëz e komunat debit 470 mijë $

TIRANË-Ujësjellësi i Tiranës u kërkon njësive vendore që të shlyejnë detyrimet financiare. Nëpërmjet një njoftimi për shtyp, ndërmarja e Ujësjellësit bën të ditur se me pjesen më të madhe të k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.320Z

Xhirimet e një filmi aksion frikësojnë qytetarët në Tiranë

Xhirimet e një filmi aksion në kryeqytetet, kanë shkaktuar panik te banorët këtë të shtunë. Katër persona me maska dhe me armë në duar, qëlluan një person me plumba manovër, dhe menjëherë u larguan me makinë. Ngjar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.490Z

Jahjaga, në Tiranë për 25-vjetorin e rënies së komunizmit

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga do të qëndrojë të martën dhe të mërkurën në Tiranë, për të marrë pjesë në aktivitetet për shënimin e 25-vjetorit të rënies së komunizmit. Top Channel ka m&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.728Z

Kryeparlamentari grek nesër në Tiranë, me ftesë të Metës

TIRANE- Kryetari i parlamentit grek, Evangelos Meimarakis, mbërrin të dielën në Tiranë për një vizitë zyrtare, me ftesë të kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta. Sipas zyrës së shtypit të Kuvendit, gjatë kësaj vizite, Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.645Z

Tiranë-Amsterdam, tani menjë lidhje direkte ajrore

TIRANE - Tirana dhe Amsterdami do të lidhen me një linjë direkte të fluturimeve ajrore duke filluar që këtë vit, gjatë periudhës së verës. ArkeFly, linja ajrore hollandeze e TUI Group, ka prezantuar keto ditë shërbimin e saj më t&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama