Rezultate te kerkimit per termin: +Tiran

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

Ministri Fratini nesr n Tiran

Tiran (start)- Ministri i Jashtm italian Franko Fratini pritet t mbrrij gjat t hns pr nj vizit n vendin ton. Shefi i diplomacis italiane, fillimisht do t ket nj takim me ministrin shqiptar t Punve t Jashtme, Lulzim Basha. Gjat vizits, Fratini do t jet i pranishm edhe n Konferencn e Ambasadorve, q do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.315Z

U2 në Tiranë?

Legjendarët e muzikës botërore, U2 mund të vizitojnë Tiranën këtë verë. Lajmi nuk është ende i konfirmuar, por sipas "Albaniac", dikush në kryeqytet për përpiqet të sjellë U2 për të mbajtur një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.843Z

Tiranë, arrestohet polici, akuzohet per mashtrim

TIRANE- Një efektiv i policisë së Tiranës është arrestuar sot me akuzën e "Mashtrimit". Burime zyrtare nga Policia e Tiranes bene te ditur se, specialistët e Drejtorisë së Shërbimit të Kontrollit të Brendëshëm në Tiran&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Nafta, m e shrenjt n Tiran

N Tiran, karburanti sht m i shtrenjt se n zonat bregdetare. Ky diferencim n mime duket se vjen nga rrija e krkes oferts n kt zon. Q nga Saranda e deri n Tiran evidentohet se ndryshimi n mimin e shitjes s nafts Diezel-1 (Eurodiezel), dhe benzins, varion nga 5-8 lek pr litr, edhe pse ato mbajn t njjta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.637Z

CEZ: Defekt në fiderin 311 në Tiranë, pa drita disa zona në Tiranë

TIRANË-Pa energji disa zona në Tiranë për shkak të një defekti në fider. CEZ Shpërndarje njofton se fideri 311 në Tiranë ka pësuar një defekt dhe si pasojë zona e ‘Pjetër Budi’, ‘Vilat Amerikane’ si dhe &ls

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.474Z

Ivanov i dhurohet Celsi i Tiranës

 TIRANË - Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Edi Rama, priti sot Presidentin maqedonas, Georgie Ivanov. Pas një bisede që ka zgjatur rreth 30 minuta, krybashkiaku Rama i dorëzoi presidentit të Maqedonisë, çelësin e qytetit të Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.481Z

Ivanov i dhurohet Celsi i Tiranës

 TIRANË - Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Edi Rama, priti sot Presidentin maqedonas, Georgie Ivanov. Pas një bisede që ka zgjatur rreth 30 minuta, krybashkiaku Rama i dorëzoi presidentit të Maqedonisë, çelësin e qytetit të Tiranë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama