Rezultate te kerkimit per termin: +Tiran

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.315Z

U2 në Tiranë?

Legjendarët e muzikës botërore, U2 mund të vizitojnë Tiranën këtë verë. Lajmi nuk është ende i konfirmuar, por sipas "Albaniac", dikush në kryeqytet për përpiqet të sjellë U2 për të mbajtur një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.843Z

Tiranë, arrestohet polici, akuzohet per mashtrim

TIRANE- Një efektiv i policisë së Tiranës është arrestuar sot me akuzën e "Mashtrimit". Burime zyrtare nga Policia e Tiranes bene te ditur se, specialistët e Drejtorisë së Shërbimit të Kontrollit të Brendëshëm në Tiran&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Nafta, m e shrenjt n Tiran

N Tiran, karburanti sht m i shtrenjt se n zonat bregdetare. Ky diferencim n mime duket se vjen nga rrija e krkes oferts n kt zon. Q nga Saranda e deri n Tiran evidentohet se ndryshimi n mimin e shitjes s nafts Diezel-1 (Eurodiezel), dhe benzins, varion nga 5-8 lek pr litr, edhe pse ato mbajn t njjta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.637Z

CEZ: Defekt në fiderin 311 në Tiranë, pa drita disa zona në Tiranë

TIRANË-Pa energji disa zona në Tiranë për shkak të një defekti në fider. CEZ Shpërndarje njofton se fideri 311 në Tiranë ka pësuar një defekt dhe si pasojë zona e ‘Pjetër Budi’, ‘Vilat Amerikane’ si dhe &ls

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.474Z

Ivanov i dhurohet Celsi i Tiranës

 TIRANË - Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Edi Rama, priti sot Presidentin maqedonas, Georgie Ivanov. Pas një bisede që ka zgjatur rreth 30 minuta, krybashkiaku Rama i dorëzoi presidentit të Maqedonisë, çelësin e qytetit të Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.481Z

Ivanov i dhurohet Celsi i Tiranës

 TIRANË - Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Edi Rama, priti sot Presidentin maqedonas, Georgie Ivanov. Pas një bisede që ka zgjatur rreth 30 minuta, krybashkiaku Rama i dorëzoi presidentit të Maqedonisë, çelësin e qytetit të Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.064Z

Arrestime gjat 24 orve t fundit n Tiran

Tiran (Start)-Kan prfunduar n prangat e policis dy shtetas t akuzuar pr trafikim lndsh narkotike. Drejtoria e Policis s Qarkut Tiran, bn t ditur se Ilia Arqile Naslazi, 46 vje, lindur n Korc dhe banues n Pogradec dhe Pandusha Arqile Naslazi, 36-vje, lindur n Korc dhe banues n Pogradec jan ndaluar mb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama