Rezultate te kerkimit per termin: +Tiranebr

Total: 1229
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.470Z

Vidhnin pjese kembimi dhe mjete pune Servisi kap dy te rinj ne Elbasan

Drejtoria e Policise Elbasan PUBLICITET Elbasan 15 tetor 2015 NOAal- Dy te rinj nga Elbasani gjate muajve te fundit akuzohen se kane bere nje sere vjedhjesh ne servise automjetesh ne Cerrik dhe Elbasanbr br Gjate operacionit te koduar Servisi diten e djeshme u vune ne pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.102Z

Tirane operacion policor tek spitali privat Amavita

Tirane 4 dhjetor 2014 NOAal- Policia mesyn ne nje spital privat ne Tirane duke krijuar nje situate ankthi dhe shqetesimi te pacientet stafi dhe banoret perrethbr br Ngjarja ka ndodhur sot ne spitalin Jo-Publik AMAVITA i cili gjendet te rruga Pjeter Budi perballe nje universiteti privat te Qyteti S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.966Z

Legalizuan 2 objekte ne Tirane me letra false 5 zyrtare ne pranga

5 zyrtare te ALUIZN-it ne Tirane kane rene ne pranga te policise pasi akuzohen pershperdorim detyre Gjithashtu ne operacionin e koduar SMILE jane shpallur ne kerkim dhe pronaret e dy firmave ndertuese 5 te arrestuarit nga hetimet e prokurorise se Titanes dyshohet se legalizuan 2 objekte me letra fal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.133Z

Nje vajze e mitur plagoset ne nje aksident ne Tirane

Nje vajze e mitur mbeti e plagosur pasi u perfshi ne nje aksident qe ndodhi ne Tiranebr br E plagosura eshte vajza 13 vjecare DN banuese ne Tirane dhe ishte duke kaluar rrugen kur u perfshi ne perplasjen e dy makinavebr br Burime zyrtare nga policia e kryeqytetit i thane sot agjencise noaal se f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.589Z

Vlahutin Gjyqtaret te mbrohen nga presionet Lu jep shembuj kush mund te jete i korruptuar

Transmetuar me 14122015 - 1013 PUBLICITET Tirane 14 dhjetor 2015 NOAal- Ambasadorja e Bashkimit Europian ne vendin tone Romana Vlahutin thote se reforma ne drejtesi nuk eshte reforme kunder gjyqtarevebr br Ajo deklaroi se pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.091Z

Arrestohen dy hajdutet e makinave ja lista e vjedhjeve VIDEO

Tirane 12 maj 2016 NOAal - Dy persona jane arrestuar ne flagrance nga blute e kryeqytetit per vjedhjen e automjeteve ne Tirane dhe nje tjeter eshte proceduar ne gjendje te lire Arrestimi i tyre erdhi ne kuader te operacionit te koduar Automobili i fundit ku u vu ne pranga Romeo Rakipi si autor i gra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.732Z

Prostitucion ne nje hotel ne Kamez pranga pronarit dhe dy te tjereve

PUBLICITET Tirane 20 gusht 2014 NOAal- Pronari i nje hoteli ne Kamez Tirane eshte arrestuar sot nga policia e kryeqytetit pasi dyshohet se lejonte te ushtrohej prostitucion ne dhomat e ketij hotelibr br Antitrafiqet e policise se kryeqytetit organizuan sot nje operacion te koduar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama