Rezultate te kerkimit per termin: +Tiranen

Total: 4399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.418Z

Zbythni arkitektët, jo vetëm gazetarët!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Sa hipokrite te ndyre qe jane. Sa dallaveraxhinj e makute interesash qe tregohen. Kane 24 ore qe bertasin si e pafajshmja virgjereshe duke lotuar jo nga dhimbja por nga frika e gjakut qe si pushon. Kane 24 ore qe nuk i ze gjumi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.849Z

Veliaj ndjek punimet te Pazari i Ri: Një treg model për Tiranën

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, gjatë inspektimit të punimeve që po kryhen në zonën e Pazarit e Ri, tha se projekti gjatë muajit janar do të njohë një tjetër fazë zhvillimi. Pas përfundimit të rrjetit të kanalizimeve për projektin e Pazarit të Ri, shumë shpejt do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.995Z

Ristani Procesi ka nisur me shkelje ligjore

Disa deputete te parlamentit shqiptar nga Partia Demokratike dhe Partia Socialiste dorezuan mandatet e tyre parlamentare sepse do te kandidojne per bashkiake ne zgjedhjet vendore te 8 majit. Partite kryesore hartuan platformat e bashkepunimit ne koalicione me aleatet dhe po mbyllin listat me emrat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.847Z

Bashkia prezanton Planin Urbanistik, Veliaj: Projektojmë Tiranën europiane

Bashkia e Tiranës prezantoi draftin final të planit urbanistik  të cilin e diskutoi sot me të gjithë këshilltarët bashkiak përpara se të kalojë për miratim në mbledhjen e Këshillit Bashkiak në 29 dhjetor. Në fjalën përshëndetëse, Kryebashkiaku Veliaj tha se Tirana e viteve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.261Z

Monika Kryemadhi fiton garen

E diel 25 Mars 2012 1802 Monika KryemadhiMonika Kryemadhi zgjidhet kryetare e forumit te gruas te LSI-se per Tiranen e njohur ndryshe si Levizja e grave per Integrim. Ajo u shpall fituese me shumice votash duke lene shume pas garuesen tjeter per kete post Eris Zaimin. Ne perfundim te votimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.807Z

PS akuzon Lulzim Bashen

brbrSocialistet akuzojne kryebashkiakun Lulzim Basha se nuk mbajti premtimet e tij per terrenet sportive ne Tirane Ervin Bushati tha se faktin e ka pohuar edhe kandidati i opozites Halim Kosova Nuk ka vonuar edhe kunderpergjigja Ndryshim i Tiranes eshte ajo cka beri Basha ne drejtim te qytetit thot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.990Z

Rama mbledh tifozet per ndeshjen

brbrHapesira e gjelber qe ndodhet ne oborrin e kryeministrise eshte kthyer dje ne mbremje ne nje zone ku jane mbledhur dhjetera tifoze per te pare ne nje ekran gjigand finalen e Champions League Mes tyre ishte edhe kryeministri Rama i shoqeruar nga kandidati per Tiranen Veliaj si dhe deputete e zyrt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama