Rezultate te kerkimit per termin: +Tomi +Kola

Total: 89
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.048Z

Bie regjistrimi i biznesevetë reja 40% për 6 muaj

TIRANE - Për gjashtë muajt e parë të këtij viti numri i bizneseve të regjistruara prane QKR-së ra me 40%. Gjithsej gjatë kësaj periudhe u regjistruan afro 5 mijë ndërmarrje, shifra më e ulët kjo, në gjithë historinë e q&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.497Z

Akuzat e PS, QKR:Nuk veprojmë me urdhra, por me ligje

Pas deklaratave të ndërsjellta midis selisë rozë dhe ministres së Integrimit Majlinda Bregu ka ardhur dhe reagimi i Qendrës së Regjistrimit të Biznesit. Në një konferencë me mediat kreu i saj,Tomi Kola deklaroi QKR vepron në mënyrë transparente gjë që po përdoret në mënyrë po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.499Z

QKR:Nuk veprojmë me urdhra, por me ligje

Pas deklaratave të ndërsjellta midis selisë rozë dhe ministres së Integrimit Majlinda Bregu ka ardhur dhe reagimi i Qendrës së Regjistrimit të Biznesit. Në një konferencë me mediat kreu i saj,Tomi Kola deklaroi QKR vepron në mënyrë transparente gjë që po përdoret në mënyrë po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.190Z

QKR: E vërteta e aksioneve "Balliu"

Prej disa ditësh kanë dalë në publik ortakët e Mihal Delijorgjit, por edhe disa paqartësi lidhur me aksionet e kompanisë ndërtuese TRANS DIGGING CONSTRUCTION, ku pjesë e saj ishte edhe e bija e botuesit të "55", Fahri Balliu. Pjesë e debatit politik u bë edhe Qendra e Regjistrimit të Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.552Z

QKR: Sistemi u ngrit nga USAID, nuk manipulohet Qamil Xhani

Qendrimet e dy diteve te fundit nga ana e Partise Socialiste per Qendren kombetare te Regjistrimit jane cilesuar nga drejtuesit e saj si spekulime politike. Ne nje deklarate te bere dje per mediat drejtori i QKR-se, Tomi Kola pergenjeshtroi te gjitha deklarata e bera nga selia roze. Ai argumentoi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.552Z

Zhvendosja e QKR, kryebashkiaku i Kavajës letër Berishës

KAVAJE- Kryetari i Bashkisë së Kavajës Elvis Rroshi përmes një letre të hapur drejtuar dy ditë më parë kryeministrit Berisha i ka kërkuar të ndërhyjë në mënyrë që zyra lokale e QKR-së rë vendoset në një ambient të përshtatshëm në qëndër të qytetit të Kavajës. “Pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.348Z

Të dhënat në QKR nuk manipulohen

Kola: Akuzat e opozits pr manipulim t dhnash e kan detyruar kreun e Qendrs Kombtare t Regjistrimit (QKR), Tomi Kola, q t sqaroj edhe nj her nga e para t gjitha procedurat q ndiqen dhe garancit q jep sistemi. Kola deklaroi se formati i t dhnave dhe standardi i ndjekur nuk l mundsi pr t manipuluar t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama