Rezultate te kerkimit per termin: +Tomi +Kola

Total: 89
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.546Z

Kola: Nuk kemi manipuluar dokumente, Pezullimi erdhi me kërkesën e Ajazit

Sistemi elektronik i QKR sht ndrtuar enkas i pamanipulueshm Pas akuzave nga opozita pr manipulim t dhnash nga QKR-ja, ka reaguar kreu i ktij institucioni, Tomi Kola. Sipas tij, me sistemin q operon Qendra e Regjistrimit t Biznesit e ka t pamundur t manipulojm t dhnat dhe t’i tjetrsojm ato. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.757Z

Kola Elvis Roshi po bllokon bizneset

I kontaktuar nga Shqiptarja.com drejtori i pergjithshem i Qendres Kombetare te Regjistrimit Tomi Kola ka shpjeguar se diten e sotme ai ka leshuar urdherin per te mbyllur zyren rajonale te Kavajes prane Bashkise e per ta transferuar ate ne Komunen fqinje te Synejit. Zoti Kola si qendron puna me bllok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.538Z

QKR: Nuk veprojmë me urdhra ministrash. PS: Drejtori i QKR-së të japë dorëheqjen

Qendra Kombtare e Regjistrimit hedh poshte akuzat e Partise Socialiste per manipulim te dhenash ne lidhje me formularin e regjistrimit kompanin 'Mia-International'. Kreu i QKR-se Tomi Kola tha se nuk shtasnj ndrhyrje n sistem pr t modifikuar t dhenat mbi Namik Ajazin, bashkshortin e ministres s Inte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.478Z

QKR: Asnjë falimentim, rritet me 28 numri i bizneseve të reja

Kola: Ekonomia, në rritje. U regjistruan 8946 biznese të reja Nse do t’i referohemi zhvillimit ekonomik, duke e matur at me ecurin e biznesit privat, n Shqipri t dhnat statistikore flasin pr tregues pozitiv. Gjat vitit 2010 numri i bizneseve t reja, q kan nisur aktivitetin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.187Z

“Transferimi i aksioneve të vajzës së Fahri Balliut, procedurë normale ligjore”

Drejtori i QKR-ës, Tomi Kola hedh poshtë akuzat ëpr mosbashkëpunim me ProkurorinëTIRANE – Qendra Ndërkombëtare e Regjistrimit (QKR), ka shpjeguar dje zyrtarisht se fshirja e emrit të Vajzës së Fahri Balliut, Henris Balliu, nga regjistri elektronik, ku ajo figuronte se aksionere në n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.048Z

Bie regjistrimi i biznesevetë reja 40% për 6 muaj

TIRANE - Për gjashtë muajt e parë të këtij viti numri i bizneseve të regjistruara prane QKR-së ra me 40%. Gjithsej gjatë kësaj periudhe u regjistruan afro 5 mijë ndërmarrje, shifra më e ulët kjo, në gjithë historinë e q&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.497Z

Akuzat e PS, QKR:Nuk veprojmë me urdhra, por me ligje

Pas deklaratave të ndërsjellta midis selisë rozë dhe ministres së Integrimit Majlinda Bregu ka ardhur dhe reagimi i Qendrës së Regjistrimit të Biznesit. Në një konferencë me mediat kreu i saj,Tomi Kola deklaroi QKR vepron në mënyrë transparente gjë që po përdoret në mënyrë po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama