Rezultate te kerkimit per termin: +Top +Channel

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.737Z

Sulmohen ambientet e Top Channel

Autori i Lajmit: Redaksia Sulmohen dhe dëmtohen ambientet e Top Channel tek ish ekspozita “Shqipëria sot”. Menjëherë pas aktit vandal, Top Channel është drejtuar me një padi penale për shkatërrim të ambienteve të saj me dashje, në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, si edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.632Z

Sequi viziton Top Channel

Ambasadori i delegacionit të Bashkimit Europian në Tiranë, Etore Sequi ka vizituar sot paradite selinë qendrore të Top Channel, tek piramida. Një mik i vjetër dhe i respektuar i “Top Media Grup”, që në kohën kur shërbent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.619Z

Top Channel Misioni yne informimi

Duke marrë shkas nga deklarata e Partisë Demokratike, Top Channel shprehet se misioni i tij, si televizion kombëtar është informimi i publikut, bërja e transparencës mes publikut dhe qeverisë. Në këtë kuadër, nuk ësht&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.941Z

Arvizu viziton Top Channel

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Aleksandër Arvizu, i shoqëruar nga atasheu i shtypit dhe Kultures dhe pjesëtarë të tjerë të stafit të tij ka vizituar mëngjesin e të mërkurës zyrat qendrore të Top Cha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.380Z

Top Channel, lider ne Ballkan

Top Channel eshte nje realitet me standarde europiane dhe kete fakt e nenvizojne jo vetem shqiptaret, por edhe te huajt. Eksperte te gazetarise te mbledhur ne Prishtine ne nje debat mbi mediat theksojne se Shqiperia ka patur nje zhvillim te madh te tregut mediatik, ku ne menyre te vecant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.498Z

Videoja Berisha sulmon Top Channel

Në konferencën për shtyp të mbajtur para pak castesh, kryeministri Berisha ka sulmuar, ndonëse me tone jo të ashpra, televizionin Top Channel për transmetimin e videos Meta-Prifti. Duke e cilësuar edhe njëherë videon si të montuar,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.767Z

EPOKA E RE E TOP CHANNEL

Presidentja e Top Medias, Vjollca Hoxha Marrë nga “Koha Jonë” Mu Natën e Vitit të Ri, si për tja prishë darkën e ndërrimit të viteve, Vjollca Hoxhës dhe Top Channel, si një hakmarrje e ftohtë për shkarkimin nga drejtor lajmesh, Sokol Balla njoftoi me ca radhë se rruga me To

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama