Rezultate te kerkimit per termin: +Top +Channel

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.732Z

Top Channel pergenjeshtron KQZ

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, përmes një deklarate, ka dalë për t’i kujtuar operatorëve radiotelevizivë detyrimin, që iu lind nga kodi zgjedhor, për dorëzimin në KQZ të tarifave zyrtare për transmetimin e reklamave politike, gjat&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.608Z

Shteti Te mbyllet Top Channel

Tre muaj përpara zgjedhjeve, Qeveria ka rinisur betejën me median më të madhe në vend, të konsideruar armike për shkak të qëndrimeve realiste dhe kritike, duke kërkuar edhe përmes vendimeve të fundit të gjykatave ta vendosë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.325Z

Ditelindja e Top Channel

Viti 2001 pervecse ishte nje vit elektoral, ishte viti kur lindi logoja qe ne pak muaj do te fiksonte te gjithe shqiptaret para ekranit. Viti 2001 ishte viti kur lindi Top Channel. Pas muajsh te tere pune intensive, filloi te ngrihej struktura, programet, stafi. Orkestra harmonioze kisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.896Z

Ambasadorja gjermane ne Top Channel

Ambasadorja gjermane Karola Myler Holtkemper ka vizituar zyrat qendrore te Top Channel, te piramida, ku eshte takuar me drejtuesit e televizionit dhe emisioneve te njohura te Top Channel. Kjo eshte vizita e dyte e zonjes Holtkemper ne ambientet e Top Channel brenda tre muajve, ku aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.202Z

Verifikim vendimit për "Top Channel"

Ministri i ri i Ekonomisë e cilësoi shqetësuese situatën e krijuar nga vendimi i fundit i paraardhësit të tij, Genc Ruli, që prish në mënyrë të njëanshme kontratën e qirasë mes Ministrisë së Ekonomisë dhe "Top Channel" për ambientet tek ish-ekspozita "Shqipëria Sot". Dritan Prift

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.558Z

Bendo, peticion ndaj Top Channel

Një pjesë e gjyqtarëve të gjykatës së Tiranës kanë firmosur një deklaratë, ku kërkojnë të mos denigrohet figura e gjyqtarëve të kësaj gjykate nga televizioni Top Channel, pa dhënë asnjë argument se në cilin rast Top Channel ka denigruar figurën e këtyre gjyqtarëve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.481Z

Top Channel vdes Sali Berishën

Share Vdes Sali Berisha nga një atak në zemër. Ky ishte lajmi i publikuar na faqen e Top Channel rreth orës 11:45 të mbrëmjes së të martës. Por, e gjitha ka qenë një alarm i rremë, pasi faqja e Top Channel është sulmuar nga hakersa dhe për këtë arsye, pas laj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama