Rezultate te kerkimit per termin: +Top +Channel

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.325Z

Ditelindja e Top Channel

Viti 2001 pervecse ishte nje vit elektoral, ishte viti kur lindi logoja qe ne pak muaj do te fiksonte te gjithe shqiptaret para ekranit. Viti 2001 ishte viti kur lindi Top Channel. Pas muajsh te tere pune intensive, filloi te ngrihej struktura, programet, stafi. Orkestra harmonioze kisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.896Z

Ambasadorja gjermane ne Top Channel

Ambasadorja gjermane Karola Myler Holtkemper ka vizituar zyrat qendrore te Top Channel, te piramida, ku eshte takuar me drejtuesit e televizionit dhe emisioneve te njohura te Top Channel. Kjo eshte vizita e dyte e zonjes Holtkemper ne ambientet e Top Channel brenda tre muajve, ku aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.202Z

Verifikim vendimit për "Top Channel"

Ministri i ri i Ekonomisë e cilësoi shqetësuese situatën e krijuar nga vendimi i fundit i paraardhësit të tij, Genc Ruli, që prish në mënyrë të njëanshme kontratën e qirasë mes Ministrisë së Ekonomisë dhe "Top Channel" për ambientet tek ish-ekspozita "Shqipëria Sot". Dritan Prift

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.558Z

Bendo, peticion ndaj Top Channel

Një pjesë e gjyqtarëve të gjykatës së Tiranës kanë firmosur një deklaratë, ku kërkojnë të mos denigrohet figura e gjyqtarëve të kësaj gjykate nga televizioni Top Channel, pa dhënë asnjë argument se në cilin rast Top Channel ka denigruar figurën e këtyre gjyqtarëve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.481Z

Top Channel vdes Sali Berishën

Share Vdes Sali Berisha nga një atak në zemër. Ky ishte lajmi i publikuar na faqen e Top Channel rreth orës 11:45 të mbrëmjes së të martës. Por, e gjitha ka qenë një alarm i rremë, pasi faqja e Top Channel është sulmuar nga hakersa dhe për këtë arsye, pas laj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.737Z

Sulmohen ambientet e Top Channel

Autori i Lajmit: Redaksia Sulmohen dhe dëmtohen ambientet e Top Channel tek ish ekspozita “Shqipëria sot”. Menjëherë pas aktit vandal, Top Channel është drejtuar me një padi penale për shkatërrim të ambienteve të saj me dashje, në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, si edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.632Z

Sequi viziton Top Channel

Ambasadori i delegacionit të Bashkimit Europian në Tiranë, Etore Sequi ka vizituar sot paradite selinë qendrore të Top Channel, tek piramida. Një mik i vjetër dhe i respektuar i “Top Media Grup”, që në kohën kur shërbent

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama