Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.082Z

Korçë, zhduken tre minorene. Familjarët denoncuan rastin, policia nis kërkimet

Tre vajza të mitura janë deklaruar të humbura në qytetin e Korçës. Vajzat të moshës, 10 deri në 13 vjeçe, nga familje të ndryshme janë “zhdukur” që prej paradites së sotme. Familjarët e tyre, të shqetësuar për mungesën për një kohë të gjatë i janë drejtuar polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.378Z

Kërkonin 300 euro për një targë makine, arrestohen tre punonjësit

Tre punonjës të Drejtorisë së Targave dhe Patentave kanë rënë në pranga të Policisë së Tiranës, të akuzuar për korrupsion. Mësohet se efektivët blu kanë arrestuar punonjësit Altin Shehu, Kastriot Ruçi dhe Feride Kateshi. Nga të dhënat paraprake të policisë bëhet e ditur se t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.251Z

Dërgesat e emigrantëve, rritje e lehtë pas tre vitesh

Pas rënies së nisur nga viti 2008, dërgesat e emigrantëve kanë shënuar një rritje të lehtë në 3 mujorin e fundit të vitit 2012, duke dhënë një kontribut pozitiv në bilancin e pagesave. Gjatë kësaj periudhe dërgesat e emigrantëve, arritën në 196 milionë euro, 7

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.614Z

Të arrestuarit e Hipotekës,edhe tre muaj në paraburgim

TIRANE - Njësia Task-Force Antikorrupsion në Prokurorinë e Tiranës kërkoi zgjatjen e afateve hetimore edhe me tre muaj të tjerë për dosjen e zyrtarëve të arrestuar në Hipotekën e Tiranës. Lajmi konfirmohet nga burime të organit të akuzës, të cilat thanë se kanë vendosur të z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.735Z

Tre gjeneralët e shkarkuar: Dekretet e Nishanit, të paligjshme

TIRANË- Tre gjeneralët Sandër Lleshi, Dhori Spirollari dhe Abaz Lleshi, të shkarkuar pak ditë më parë nga presidenti Bujar Nishani e quajnë të paligjshëm dekretin për shkarkimin e tyre. Në një konferencë të përbashkët për shtyp, gjeneralët nënvizojnë se dekretet janë publikuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.484Z

Rojat e minieres se kromit tre muaj pa paga

Bulqize Probleme edhe per shoferet qe transportojne mineralin Rojat private te minieres se Bulqizes nuk jane paguar qe prej tre muajsh. Burime nga kompania private e rojeve te kesaj miniere konfirmojne per Shqip se firma e huaj koncensionare Albanian Chrome ACR qe menaxhon minieren nuk e ka financu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.311Z

Mat, tre të plagosur rëndë nga shpërthimi i tritolit

Share Tre persona kanë mbetur të plagosur rëndë nga shpërthimi i tritolit në Klos. Të lënduarit janë transportuar me urgjencë në Spitalin Ushtarak. Mësohet se ata janë Jetmir Nura dhe vëllezërit Fatjon dhe Festim Gjeta, të cilët po punonin privatisht për të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama