Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.614Z

Të arrestuarit e Hipotekës,edhe tre muaj në paraburgim

TIRANE - Njësia Task-Force Antikorrupsion në Prokurorinë e Tiranës kërkoi zgjatjen e afateve hetimore edhe me tre muaj të tjerë për dosjen e zyrtarëve të arrestuar në Hipotekën e Tiranës. Lajmi konfirmohet nga burime të organit të akuzës, të cilat thanë se kanë vendosur të z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.735Z

Tre gjeneralët e shkarkuar: Dekretet e Nishanit, të paligjshme

TIRANË- Tre gjeneralët Sandër Lleshi, Dhori Spirollari dhe Abaz Lleshi, të shkarkuar pak ditë më parë nga presidenti Bujar Nishani e quajnë të paligjshëm dekretin për shkarkimin e tyre. Në një konferencë të përbashkët për shtyp, gjeneralët nënvizojnë se dekretet janë publikuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.484Z

Rojat e minieres se kromit tre muaj pa paga

Bulqize Probleme edhe per shoferet qe transportojne mineralin Rojat private te minieres se Bulqizes nuk jane paguar qe prej tre muajsh. Burime nga kompania private e rojeve te kesaj miniere konfirmojne per Shqip se firma e huaj koncensionare Albanian Chrome ACR qe menaxhon minieren nuk e ka financu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.311Z

Mat, tre të plagosur rëndë nga shpërthimi i tritolit

Share Tre persona kanë mbetur të plagosur rëndë nga shpërthimi i tritolit në Klos. Të lënduarit janë transportuar me urgjencë në Spitalin Ushtarak. Mësohet se ata janë Jetmir Nura dhe vëllezërit Fatjon dhe Festim Gjeta, të cilët po punonin privatisht për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.326Z

Akt-padi ndaj tre personave për komplote sulmesh terroriste

Departamenti amerikan i Drejtësisë njoftoi të premten për akt-paditë ndaj tre personave të akuzuar me pjesëmarrje në një komplot ndërkombëtar për të kryer sulme terroriste në Nju Jork. Zyra e Prokurorisë në Distriktin jugor tha në një deklaratë për shtyp se kishte akuzuar Abdulra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.863Z

Transplantet, arrestohen tre serbe

Policia e Kosoves ka arrestuar tre persona te nacionalitetit serb nen dyshimin se kane kryer vepra kriminale duke ofruar shuma te majme parash me shume se 100 mije euro per te gjithe ata qe behen deshmitare te aferes rreth marrjes dhe trafikimit te organeve njerezore nga ushtaret e UÇK-se gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.916Z

Rama:Dhimbje për tre viktimat

Kreu i PS në një dalje per mediat, shprehu dhimbje për humbjet e tre jetëve njerëzore. Duke akuzuar palën kundershtare, me në krye kryeministrin Sali Berisha, kreu i opozitës theksoi se kjo demostratë paqësore u provokua duke treguar se tashmë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama