Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.522Z

Elbasan pezullohen tre mjeke

brbrEdmont Laho Doreida Shuku dhe Fadil Brazhda jane tre mjeket e pezulluar nga detyra nga Prokuroria e Elbasanit tre muaj pas vdekjes se vajzes 1-vjecare ne spitalin pedriatik te ketij qyteti Vendimin per Lahon Shukun dhe Brazhden eshte marre pas ekspertizes mjeko-ligjore qe i eshte bere foshnjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.285Z

Partizani përzë tre brazilianët

Nga Altin Latifi TIRANE- Trajneri i Partizanit Shpëtim Duro ka përzënë nga skuadra tre lojtarët brazilianë të ardhur në muajin gusht, Bruno, Kastelani e Roma. Vendimi është marrë nga vetë tekniku, që ia ka komunikuar këtë presidentit të klubit Albert Xhani. "Nëse do mbaji,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.932Z

Tre maskarenjtë e Shqipërisë

Nga Artan Fuga I duan komisionet në qendrat e votimit sepse duan të manipulojnë votat? Po, sigurisht! Por, kaq është shumë pak. Cfarë tregon sociologjia e këtyre komisioneve shumë më tepër sesa kaq? Aty përqendrohet pabesia e forcave politike karshi njera tjetrës. Pabesia përmbi b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.378Z

Aksidenti, përplasen makinat, tre të plagosurAksidenti, përplasen makinat, tre të plagosur

ELBASAN- Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e djeshme në afërsi të fshatit Papërr në rrugën nacionale Elbasan-Peqin. Tre automjete janë përplasur me njërit tjetrin dhe për pasojë janë dëmtuar tre persona, në mes të cilëve edhe një vajzë 20- vjeçare. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.570Z

Lirohen tre shtetasit gjermane

Gjykatesit nderkombetare te administrates se Kombeve te Bashkuara vendosen t'i lirojne nga paraburgimi tre shtetasit gjermane, agjente te sherbimit gjerman BND. Ato ishin te arrestuar me 19 nentor si te dyshuar per sulmin me mjet shperthyes ne ndertesen e Zyres Civile Nderkombetare ne Prishtine. Ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.149Z

Trajneri, mbeten tre alternativa

Drejtuesit e FSHF-së kanë përcaktuar tre kandidaturat nga të cilat do të zgjidhet emri i trajnerit të ardhshëm të përfaqësueses kuqezi. Zëdhënësi për shtyp i FSHF-së, Lysjen Nurishmi, ka treguar emrat e atyre që kanë mbetur në garë për të marrë stolin e kuqezinjve pas bisedimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.635Z

Tre shokët

Tre shokë pasi takohen nisën të bisedojnë me njëri tjetrin. Njeri prej tyre thotë: -Kam dëgjuar se më 13 shtator bora ka me qenë deri në fyt. Tjetri hidhet dhe e kundërshton: -Po lëri mor’ këto pallavra, se unë sapo dëgjova lajmet dhe më 13 shtator, temperatura ka për të qen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama