Rezultate te kerkimit per termin: +Tre

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.378Z

Aksidenti, përplasen makinat, tre të plagosurAksidenti, përplasen makinat, tre të plagosur

ELBASAN- Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e djeshme në afërsi të fshatit Papërr në rrugën nacionale Elbasan-Peqin. Tre automjete janë përplasur me njërit tjetrin dhe për pasojë janë dëmtuar tre persona, në mes të cilëve edhe një vajzë 20- vjeçare. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.570Z

Lirohen tre shtetasit gjermane

Gjykatesit nderkombetare te administrates se Kombeve te Bashkuara vendosen t'i lirojne nga paraburgimi tre shtetasit gjermane, agjente te sherbimit gjerman BND. Ato ishin te arrestuar me 19 nentor si te dyshuar per sulmin me mjet shperthyes ne ndertesen e Zyres Civile Nderkombetare ne Prishtine. Ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.149Z

Trajneri, mbeten tre alternativa

Drejtuesit e FSHF-së kanë përcaktuar tre kandidaturat nga të cilat do të zgjidhet emri i trajnerit të ardhshëm të përfaqësueses kuqezi. Zëdhënësi për shtyp i FSHF-së, Lysjen Nurishmi, ka treguar emrat e atyre që kanë mbetur në garë për të marrë stolin e kuqezinjve pas bisedimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.635Z

Tre shokët

Tre shokë pasi takohen nisën të bisedojnë me njëri tjetrin. Njeri prej tyre thotë: -Kam dëgjuar se më 13 shtator bora ka me qenë deri në fyt. Tjetri hidhet dhe e kundërshton: -Po lëri mor’ këto pallavra, se unë sapo dëgjova lajmet dhe më 13 shtator, temperatura ka për të qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.815Z

Zhgenjimi nga Tre Tenoret

TIRANE - Tre Tenoret ne edicionin e tyre te 9-te ne Pallatin e Kongreseve moren duartrokitje por jo brohoritje dhe nuk arriten ta conin sallen ne kembe. Ne syrin e nje dashamireseje qe vezhgonte nga salla pashe shume gjera qe caluan tek performanca e tyre.Kastriot Caushi ishte i pari qe calonte nder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.991Z

SKANDALI: Tirana toleron turpshëm Kukësin, në Shkodër bëhen tre gola për tre minuta

Futbolli shqiptar është njollosur për të sajtën herë ditën e sotme. Fillimisht çudia vjen nga Shkodra. Deri në minutën e 90, ndeshja Vllaznia-Flamurtari ka qenë 1-1. Por për tre minuta shënohen 3 gola, dy nga Vllaznia dhe një nga Flamurtari. Në Tiranë ndërkohë, ekipi kryeqyteta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.424Z

Bora izolon tre fshatra

Bora izolon tre fshatra E hene 21 Janar 2013 1450 Bora izolon tre fshatra Reshjet e bores kane nisur te japin efekte e pare negative duke bllokuar dhe izoluar zonave te ndryshme Prej dhjete ditesh banore te tre fshatrave te komunes Vithkuq jane te izoluar teresisht nga bora e cila ka arritur ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama