Rezultate te kerkimit per termin: +Trebicka

Total: 1360
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.134Z

Trebicka nis të flasë

TIRANË - Dy mund të cilësohen ndër pikat më të rëndësishme që patën zhvillimet e hetimeve të dosjes “Gërdeci” gjatë ditës së djeshme. Marrja në pyetje e biznesmenit Kosta Trebicka, si dhe përforcimi i dyshimit të grupit hetimor, se tragjedia ka ardhur për shkak të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.751Z

Im atë, Roland Trebicka

Në 70-të vjetorin e lindjes së artistit të njohur Roland Trebicka, e bija Evis sjell kujtimet e një jete me të Alda Bardhyli     Evis nuk do ta pranojë asnjëherë ikjen e tij. Ajo vazhdon të besojë se ai do të jetë gjithnjë diku, në një formë a në një tjetër,duke i folur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.626Z

TREBICKA DENONCON TEJ VARRIT

Kosta Trebicka, biznesmeni që dha i pari alarmin për trafikun e fishekëve me Afganistanin dhe që humbi jetën tragjikisht në një aksident misterioz, vazhdon të denoncojë përtej varrit aferën e pisët të fishekëve. Gazeta "Tema" ka publikuar, para pak ditësh, dëshminë që thuhet se Tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.833Z

Prokuroria pushon çështjen "Trebicka":Vdiq në aksident

Nga Arjona Sinanaj Prokuroria e Korçës ka pushuar çështjen e vdekjes së Kosta Trebickës. Sipas kësaj prokurorie, dëshmitari kyç për aferat korruptive të Gërdecit ka vdekur në aksident për shkak të një kthese të menjëhershme të automjetit me të cilin udhetonte. KORÇ&E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.502Z

Prokuroria: Trebicka s’kërkoi mbrojtje

Prorkuroria ka deklaruar se Trebicka nuk kishte kërkuar mbrojtje si dëshmitarë dhe as kishte deklaruar ndonjëherë se ishte kërcënuar. Kjo sipas zyrës së prokurores së përgjithshme është edhe arsye se pse atij nuk iu akordua mbrojtje. Ndërkohë edhe Ministria e Punëve të Brendshme ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.489Z

Trebicka, ekzekutim apo aksident ?

  Dyshime dhe të dhëna kontradiktore nga vendi i ngjarjes. Policia e klasifikon si aksident automobilistik Denoncuesi i skandalit të armëve gjendet i vdekur, me një plagë në kokë në fshatin Lekas të Korçës KORÇË- Trupi i gjakosur, i veshur me rroba gjuetie ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.509Z

Përcillet Trebicka, ende i pazbardhur aksidenti

Kosta Trebicka është përcjellë për në banesën e fundit ndërsa ekspertët nuk kanë akoma një përgjigje për dinamikën dhe mënyrën se si ka ndodhur aksidenti që i mori jetën Është përcjellë dje për në banesën e fundit Kosta Trebicka, i cili humbi jetën gjatë një aksidenti t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama