Rezultate te kerkimit per termin: +Trebicka

Total: 1360
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.060Z

Kosta Trebicka rrëfehet në prokurori

  Biznesmeni Kosta Trebicka dëshmon për 6 orë në Prokurorinë e Përgjithshme për fishekët shqiptarë drejt Kabulit   Denoncuesi i tregtisë së fishekëve drejt Kabulit dëshmon për takimet me Pinarin dhe Mediun TIRANË- Biznesmeni që denoncoi aferën e armëve shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

NYT: "Trebicka", spekulime

Gazeta prestigjioze amerikane New York Times, shkruan sot se vdekja e dshmitarit ky pr trafikun e armve nga Shqipria, Kosta Trebicka sht e rrethuar me spekulime t shumta, ndrsa hetimet jan vetm rutin, ka sipas gazets aksidenti mund t mos ket ndodhur ashtu si sht thn deri m tani. Madje, gazeta shkrua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.666Z

Sindroma "post-Trebicka"

Duket se çudia me emrin "Trebicka", do të zgjasë më shumë se tre ditë, madje më shumë se tre muaj dhe ndoshta edhe më shumë. Vdekjet e shumta në Shqipëri, vdekje aksidentale, vrasje, krime brenda familjes, e të tjera si këto, tashmë nuk përbëjnë më lajm. Vetëm statistikë. Askush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.785Z

Lamtumire Roland Trebicka

Përcillet në banesën e fundit Artisti i Merituar, Roland Trebicka i cili u nda nga në moshën 65-vjeçare, pas një sëmundjeje të rëndë. Per dy orë rresht u zhvilluan homazhe në Teatrin Kombëtar, ku ishin te pranishem t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.057Z

Trebicka dëshmon kundër Ylli Pinarit

• Atmosfera në rrugët e Tiranës ishte elektrizuar nga lajmi se Shqipërisë iu dha ftesa për anëtarësim në NATO, kur biznesmeni Kosta Trebicka që denoncoi tregtinë...Trazhgim Sokolaj... ilegale të fishekëve nga ndërmarrja shtetërore MEICO dëshmonte në Prokurorinë e Përgji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.642Z

NYT: Spekulime rrethojnë cështjen "Trebicka"

Hetimet rreth vdekjes se biznesmenit shqiptaro-amerikan, Kosta Trebicka, duket se janë pranë zgjidhjes. Spekulimet dhe dyshimet vazhdojnë të qëndrojnë për cështjen. Kështu shkruhet në të përditshmen amerikane "New York Times", në një shkrim referuar cështjes "Trebicka&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.793Z

Trebicka: Mashtrimi nga MEICO

Kompanisë amerikane “AEY Ltd”, drejtuesi i së cilës tashmë jo vetëm është nën hetim, por i duhet të dalë dhe para Kongresit Amerikan për të dhënë shpjegime, ia “futi” ndërmarrja “Meico”. Ky ishte ndër deklarimet më të forta të dhënë dje nga bi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama