Rezultate te kerkimit per termin: +Trebicka

Total: 1360
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.057Z

Trebicka dëshmon kundër Ylli Pinarit

• Atmosfera në rrugët e Tiranës ishte elektrizuar nga lajmi se Shqipërisë iu dha ftesa për anëtarësim në NATO, kur biznesmeni Kosta Trebicka që denoncoi tregtinë...Trazhgim Sokolaj... ilegale të fishekëve nga ndërmarrja shtetërore MEICO dëshmonte në Prokurorinë e Përgji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.642Z

NYT: Spekulime rrethojnë cështjen "Trebicka"

Hetimet rreth vdekjes se biznesmenit shqiptaro-amerikan, Kosta Trebicka, duket se janë pranë zgjidhjes. Spekulimet dhe dyshimet vazhdojnë të qëndrojnë për cështjen. Kështu shkruhet në të përditshmen amerikane "New York Times", në një shkrim referuar cështjes "Trebicka&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.793Z

Trebicka: Mashtrimi nga MEICO

Kompanisë amerikane “AEY Ltd”, drejtuesi i së cilës tashmë jo vetëm është nën hetim, por i duhet të dalë dhe para Kongresit Amerikan për të dhënë shpjegime, ia “futi” ndërmarrja “Meico”. Ky ishte ndër deklarimet më të forta të dhënë dje nga bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.787Z

Lamtumire aktorit Roland Trebicka

I dha sot lamtumira aktorit të shquar shqiptar Roland Trebicka i cili u nda dje nga jeta në moshën 66 vjeçare, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Personalitete te shquara të artit kulturës dhe politikës kanë zhvilluar homazhe në n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.848Z

Aksidenti, si vdiq Kosta Trebicka

Prokuroria e Korçës pushon hetimet për çështjen "Trebicka". Pushimi i hetimeve mbi procedimin penal është marrë si vendim nga ana e Prokurorisë së Rrethit, që ka drejtuar hetimet mbi dosjen "Trebicka", pasi ka rezultuar se aksidenti ka ardhur si pasojë e veprimeve të vetë drejtuesit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.134Z

Trebicka nis të flasë

TIRANË - Dy mund të cilësohen ndër pikat më të rëndësishme që patën zhvillimet e hetimeve të dosjes “Gërdeci” gjatë ditës së djeshme. Marrja në pyetje e biznesmenit Kosta Trebicka, si dhe përforcimi i dyshimit të grupit hetimor, se tragjedia ka ardhur për shkak të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.751Z

Im atë, Roland Trebicka

Në 70-të vjetorin e lindjes së artistit të njohur Roland Trebicka, e bija Evis sjell kujtimet e një jete me të Alda Bardhyli     Evis nuk do ta pranojë asnjëherë ikjen e tij. Ajo vazhdon të besojë se ai do të jetë gjithnjë diku, në një formë a në një tjetër,duke i folur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama