Rezultate te kerkimit per termin: +Trillimi

Total: 199
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.653Z

Ristani Rrahja e Balles sajese per te harruar hetimin

Transmetuar me 27062016 - 1549 Pas deklarates se deputetit socialist Alfred Peza lidhur me dhunen qe pretendohet se eshte ushtruar ndaj Taulant Balles i menjehershem ka qene edhe reagimi i demokratiti Arben Ristanibr br Deputeti de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.467Z

Bashkia, padi penale per shpifje ndaj PS-se

Qendra Ekonomike e Zhvillimit dhe Edukimit te Femijeve, qe eshte ne varesi te Bashksie se Tiranes ka bere nje kallezim penal per shpifje ndaj Partise Socialiste. Ky kallezim penal erdhi pas akuzave qe i jane bere kesaj drejtorie, per shkarkim nga detyra te dy punonjesve te ketij institucioni, pasi s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.482Z

Mëhilli: Rama duhet të pranojë humbjen

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Erla Mëhilli, në kundërpërgjigje të deklaratës së kreut të PS-së, Edi Rama, kërkoi që "Rama vetë dhe me zëdhënësit e tij në vend që të pranojnë humbjen kalojnë nga trillimi në trillim, nga kërcënimi në kërcënim". Partia Demokratike i k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.821Z

Berisha ne facebook Rama mashtron per Radiken

Rama mashtron per Radiken- shkruan serish ish-kryeministri Berisha ne rrjetin social Facebook. Sipas Berishes,mes dy qeverive, shqiptare e maqedonase, eshte diskutuar dhe rene dakord ne parim per ndertimin e nje HEC-i ne fushen e Lukoves. Gjithashtu Berisha thote, se prononcimi i Rames, se nuk ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.273Z

Berisha reagon për akuzat e OSBE: Trillime të gazetarëve të Koços

Nga Sali Berisha Sqarim! Sot mediat kane botuar nje raport te OSBE, ne te cilin perflitet dhe emri im. Lidhur me kete raport theksoj me pergjegjesi te plote se, ashtu siç pohon dhe vete raporti, kemi te bejme thjesht me nje ricikilim te nje trillimi te turpshem e qesharak te ish gazetareve te Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.212Z

Korce, digjen flamujt PS, reagon PD: Lajm i trilluar

KORCE- Selia roze e qytetit te Korces ka denocnuar dhunimin e zyres elektorale e Niko Peleshit, i cili kandidon për një mandat të dytë. Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të natës në lagjen nr 8 në Radanec. Në reagimin e selisë rozë kanë mbërritur akuzat për militantë të PD, si autorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.268Z

DASH: Të pavërtetat në variantin rus të krizës ukrainase

Departamenti amerikan i Shtetit publikoi dje një raport me 10 pika ku i përgjigjej versionit të Presidentit rus Vladimir Putin për zhvillimet në Ukrainë, duke specifikuar një listë të disa të pavërteta siç i cilëson dokumenti. Dokumenti titullohet Trillimi i Presidentit Putin: 10 preten

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama