Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Total: 4143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.017Z

Shembet me tritol godina pesëkatëshe në Tiranë

INUK-u dhe forcat xheniere rrafshojnë godinën pas tri tentativave të dështuara Një godinë pesëkatëshe në Rrugën e Elbasanit në Tiranë është shembur dje pasdite me tritol, për shkak se ishte ndërtuar pa leje, ndërsa pronari i saj ishte proceduar penalisht për ndërtim të paligj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.723Z

Sarandë, tritol makinës së biznesmenit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur në orët e para të mëngjesit qytetin e Sarandës. Persona të paidentifikuar kanë hedhur në erë makinën e pronarit të një prej hoteleve në qytetin bregdetar, raporton Vizion Plus. Sipas policisë, shpërthimi i automjetit në pronësi të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.953Z

Tritol mesuesit ne Burrel

brbrRreth 200 grame tritol jane gjetur ne deren e shtepise se nje mesuesi te shkolles 9-vjecare 8220Ilia ici8221 ne Burrel Ka qene vete mesuesi qe ka konstatuar pakon e dyshimte sapo ka dale nga banesa Lenda plasese ishte vendosur ne zgaren e hekurt Grupi hetimor ka bere menjehere caktivizimin e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.692Z

Tritol shtylles elektrike ne Lazarat

brbrNje tjeter shperthim me tritol eshte regjistruar mbremjen e se merkures ne ane te rruges kryesore te fshatit Lazarat afer vendit te quajtur 8220Pularia ne Gjirokaster Rreth 100 gram tritol te lidhura ne fund te nje shtylle elektrike ka shperthyer duke demtuar lehte bazen mbeshtetese te saj Gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.484Z

Kujt i vuri tritol Shullazi?

Policia tha se Emiljano Shullazi u ndalua pasi dyshohet se i vuri tritol pronës së shtetasit me inicialet A.Z. Lapsi.al mëson se bëhet fjalë për shtetasin Arjan Ziko. Në garazhin në pronësi të babait të tij, në rrugën Sali Butka, në afërsi të Policisë Bashkiake, shpërtheu një s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.025Z

Atentat me tritol familjes

Tirane- Nje shperthim i fuqishem eksplozivi ka tronditur banoret e nje pallati ne Laprake te Tiranes mesnaten e se shtunes. Objekt i atentatit ka qene shoferi i nje subjekti privat, per te cilin policia nuk dha hollesi per shkak te hetimit te ngjarjes. Per fat te mire nga shperthimi nuk ka pasur te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.169Z

Operacioni Fuqia, sekuestrohen tritol dhe municione luftarake

Agjentë të policisë së Tiranës, në rrugë operative kanë finalizuar me sukses operacionin Fuqia, ku kanë bërë arrestimin në flagrancë të shtetasit: -Ylli Done, 38 vjeç, banues në Tepelenë ( i dënuar më parë) Arrestimi i këtij shtetasi u bë në afërsi të Qendrës Tregtare Casa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama