Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Total: 4143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.484Z

Tritol makinës së avokatit në Sarandë

Mjeti tip Benz i avokatit Spiro Vaso i njohur si aktivist i PD ne Sarandë ka shpërthyer rreth orës dy të së dielës. Nga hetimet e para dyshohet se lënda është ekplozov i llojit tritol. Shpërthimi ka shkaktuar vetëm dëme materiale dhe zhurmë të madhe ne banorët e lagjes nr 1 në Sar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.606Z

Tritol makinës së Laç, autorët të paidentifikuar

Shkatërrohet makina e shtetasit Nikoll Lleshi, dëmtohen dritaret e pallatit. Dy vite më parë i dogjën punishten Pista kryesore e policisë, konkurrenca për shkak të punës së të dëmtuarit, pronar zdrukthtarie LAÇ- Një shpërthim tritoli, ndodhur 15 minuta pas mesit të natës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.491Z

Tritol makinës së biznesmenit, parkuar në oborrin e shtëpisë

Një makinë në pronësi të një biznesmeni i identifikuar si Rexhep Losha ka shpërthyer gjatë natës së të dielës në qytetin e Bulqizës. Gjatë momentit të shpërthimit, makina ka qenë e parkuar përpara banesës së pronarit. Nga ngjarja nuk raportohen persona të lënduar, por vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.885Z

Tritol ne deren e shtepise

Një sasi eksplozivi e llojit tritol është vendosur në orët e para të së martës në banesën e shtetasit Bledar Canka 34 vjeç, në  qytetin e Shkodrës. Nga shperthimi ka pasur vetem deme te konsiderueshme materiale, dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.717Z

Serish tritol ne Fushe Kruje

brbrPritej te hapej keto dite por dyqani ne qender te Fushe-Krujes eshte shperthyer me tritol Ne oret e para te mengjesit te se premtes ne deren e ketij biznesi privat eshte vendosur nje sasi prej 100 grame lende eksplozive Nga shperthimi fatmiresisht nuk ka pasur te lenduar por deme materiale me vl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.457Z

VIDEO/ Shembet me tritol ndërtesa 4 katëshe

50 kilogramë lëndë eksplovize e llojit tritol e vendor në 632 piketa ka mjaftuar për shmbejne godinës katërkateshë në afëri të Rrogozhinës. Shpërthimi është realizuar nga forcat xheniere dhe punonjëit IKMT, ndërsa me heret ishin marre masat për bllokimin e trafikut dhe largimine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.768Z

Vlorë, tritol makinës së policit

Share Foto arkiv Një tjetër shpërthim ka tronditur Vlorën në orët e para të mëngjesit të sotëm. Rreth orës 4:30 ka shpërthyer makina e efektivit të policisë Andi Begaj. Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka pasur të plagosur. Makina ishte parkuar përpara shtëp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama