Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Total: 4143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.885Z

Tritol ne deren e shtepise

Një sasi eksplozivi e llojit tritol është vendosur në orët e para të së martës në banesën e shtetasit Bledar Canka 34 vjeç, në  qytetin e Shkodrës. Nga shperthimi ka pasur vetem deme te konsiderueshme materiale, dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.717Z

Serish tritol ne Fushe Kruje

brbrPritej te hapej keto dite por dyqani ne qender te Fushe-Krujes eshte shperthyer me tritol Ne oret e para te mengjesit te se premtes ne deren e ketij biznesi privat eshte vendosur nje sasi prej 100 grame lende eksplozive Nga shperthimi fatmiresisht nuk ka pasur te lenduar por deme materiale me vl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.457Z

VIDEO/ Shembet me tritol ndërtesa 4 katëshe

50 kilogramë lëndë eksplovize e llojit tritol e vendor në 632 piketa ka mjaftuar për shmbejne godinës katërkateshë në afëri të Rrogozhinës. Shpërthimi është realizuar nga forcat xheniere dhe punonjëit IKMT, ndërsa me heret ishin marre masat për bllokimin e trafikut dhe largimine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.768Z

Vlorë, tritol makinës së policit

Share Foto arkiv Një tjetër shpërthim ka tronditur Vlorën në orët e para të mëngjesit të sotëm. Rreth orës 4:30 ka shpërthyer makina e efektivit të policisë Andi Begaj. Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka pasur të plagosur. Makina ishte parkuar përpara shtëp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.762Z

Tritol në derën e shtëpisë 29-vjeçarit

Një sasi eksplozivi është vendosur në derën e shtëpisë së një 29 vjecari në zonën e Shkozës në Tiranë. “Më datë 30.12.2017, ora 01:30, në rrugën Fransua Pukvil,  në Shkozë, është vendosur një sasi e vogël lëndë eksplozive në derën e banesës së shtetasit, K.M., 29

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.728Z

Pogradec, tritol dhe fishekë në banesë; në pranga 29-vjeçari

Posedonte në banesë lëndë plasëse dhe municione luftarake arrestohet në flagrancë nga Policia Ervin Duka, 29 vjeç, banues në fshatin Guras, Pogradec. Pas marrjes të informacionit të siguruar në rrugë operative, si edhe gjatë kontrollit që shërbimet policore ushtruan në banesën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.332Z

Fushë Krujë, shpërthim me tritol në një banesë

Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një banesë në Fushë Krujë.  Ngjarja është raportuar vetëm ditën e sotme dhe policia shprehet se shpërthimi ka ndodhur pranë banesës së shtetasit H.T. Sipas burimeve lënda plasëse ishte vendosur pranë murit rrethues të sht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama