Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Total: 4143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.457Z

VIDEO/ Shembet me tritol ndërtesa 4 katëshe

50 kilogramë lëndë eksplovize e llojit tritol e vendor në 632 piketa ka mjaftuar për shmbejne godinës katërkateshë në afëri të Rrogozhinës. Shpërthimi është realizuar nga forcat xheniere dhe punonjëit IKMT, ndërsa me heret ishin marre masat për bllokimin e trafikut dhe largimine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.768Z

Vlorë, tritol makinës së policit

Share Foto arkiv Një tjetër shpërthim ka tronditur Vlorën në orët e para të mëngjesit të sotëm. Rreth orës 4:30 ka shpërthyer makina e efektivit të policisë Andi Begaj. Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka pasur të plagosur. Makina ishte parkuar përpara shtëp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.762Z

Tritol në derën e shtëpisë 29-vjeçarit

Një sasi eksplozivi është vendosur në derën e shtëpisë së një 29 vjecari në zonën e Shkozës në Tiranë. “Më datë 30.12.2017, ora 01:30, në rrugën Fransua Pukvil,  në Shkozë, është vendosur një sasi e vogël lëndë eksplozive në derën e banesës së shtetasit, K.M., 29

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.728Z

Pogradec, tritol dhe fishekë në banesë; në pranga 29-vjeçari

Posedonte në banesë lëndë plasëse dhe municione luftarake arrestohet në flagrancë nga Policia Ervin Duka, 29 vjeç, banues në fshatin Guras, Pogradec. Pas marrjes të informacionit të siguruar në rrugë operative, si edhe gjatë kontrollit që shërbimet policore ushtruan në banesën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.332Z

Fushë Krujë, shpërthim me tritol në një banesë

Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një banesë në Fushë Krujë.  Ngjarja është raportuar vetëm ditën e sotme dhe policia shprehet se shpërthimi ka ndodhur pranë banesës së shtetasit H.T. Sipas burimeve lënda plasëse ishte vendosur pranë murit rrethues të sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.953Z

I vënë 200 gr tritol në derën e shtëpisë, por

Një pako me rreth 200 gram tritol është gjetur mëngjesin e e sotëm në katin e 5 të një pallati në lagjen Partizani të qytetit të Burrel. Policia mbërriti në vendin e ngjarjes menjëherë pasi mori telefonatën për një pako të dyshimtë dhe konstatoi lëndën plasëse të vendosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.993Z

Tritol ne Tirane

brbrRikthehen serish shperthimet me tritol Nje shperthim me lende plasese eshte regjistruar rreth ores 2350 te se enjtes prane nje lokali ne zonen e Bathores ne kryeqytet Sipas policise fatmiresisht nuk ka persona te lenduar por vetem deme te medha materiale Lokali ku ka ndodhur shperthimi mesohet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama