Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Total: 4143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.332Z

Fushë Krujë, shpërthim me tritol në një banesë

Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një banesë në Fushë Krujë.  Ngjarja është raportuar vetëm ditën e sotme dhe policia shprehet se shpërthimi ka ndodhur pranë banesës së shtetasit H.T. Sipas burimeve lënda plasëse ishte vendosur pranë murit rrethues të sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.953Z

I vënë 200 gr tritol në derën e shtëpisë, por

Një pako me rreth 200 gram tritol është gjetur mëngjesin e e sotëm në katin e 5 të një pallati në lagjen Partizani të qytetit të Burrel. Policia mbërriti në vendin e ngjarjes menjëherë pasi mori telefonatën për një pako të dyshimtë dhe konstatoi lëndën plasëse të vendosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.993Z

Tritol ne Tirane

brbrRikthehen serish shperthimet me tritol Nje shperthim me lende plasese eshte regjistruar rreth ores 2350 te se enjtes prane nje lokali ne zonen e Bathores ne kryeqytet Sipas policise fatmiresisht nuk ka persona te lenduar por vetem deme te medha materiale Lokali ku ka ndodhur shperthimi mesohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.510Z

Kapen katër persona me tritol dhe armë

Dy operacione Dy operacione ndaj poseduesve të lëndëve plasëse janë realizuar nga Policia e Korçës dhe e Elbasanit, duke sjellë arrestimin e katër personave dhe sekuestrimin e 66 kallëpeve tritol dhe disa armëve. Policia e Korçës ka arrestuar tre persona, pasi u kapën në flagrancë nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.858Z

Tritol ne Fushe-Kruje para komisariatit

Shperthimet e njepasnjeshme me tritol ne Fushe-Kruje kane sjelle edhe reagimet e banoreve te ketij qyteti Me i fundit ishte ai i te premtes ne mbremje kur nje sasi eksplozivi ishte vene ne deren e pasme te komisariatit te qytetit Ata qe jetojne ne pallatin prane tregojne se u jane demtuar automjetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.095Z

Shpërthim me tritol në një banesë

Një banesë ka shpërthyer nga një sasi lënde plasëse në Durrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:15, të mëngjesit të sotëm, në lagjen nr 17/1, në oborrin e banesës së shtetasit Q.H., 54 vjeç. Burime nga policia bëjnë me dije se nga shpërthimi janë shkaktuar vetëm dëme të vogl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.635Z

Tritol dhe grabitje për të gjithë

S'ka më enigma. Garancitë e vetme të shqiptarëve sot janë faktet se dita do të ketë patjetër shpërthime tritolesh dhe grabitje me armë për të gjithë. Për tritolet ka një parapëlqim biznesesh, kurse grabitja paraqitet si një fenomen masiv. Klima e pasigurisë po kthehet në nj�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama