Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Total: 4143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.484Z

Kujt i vuri tritol Shullazi?

Policia tha se Emiljano Shullazi u ndalua pasi dyshohet se i vuri tritol pronës së shtetasit me inicialet A.Z. Lapsi.al mëson se bëhet fjalë për shtetasin Arjan Ziko. Në garazhin në pronësi të babait të tij, në rrugën Sali Butka, në afërsi të Policisë Bashkiake, shpërtheu një s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.025Z

Atentat me tritol familjes

Tirane- Nje shperthim i fuqishem eksplozivi ka tronditur banoret e nje pallati ne Laprake te Tiranes mesnaten e se shtunes. Objekt i atentatit ka qene shoferi i nje subjekti privat, per te cilin policia nuk dha hollesi per shkak te hetimit te ngjarjes. Per fat te mire nga shperthimi nuk ka pasur te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.169Z

Operacioni Fuqia, sekuestrohen tritol dhe municione luftarake

Agjentë të policisë së Tiranës, në rrugë operative kanë finalizuar me sukses operacionin Fuqia, ku kanë bërë arrestimin në flagrancë të shtetasit: -Ylli Done, 38 vjeç, banues në Tepelenë ( i dënuar më parë) Arrestimi i këtij shtetasi u bë në afërsi të Qendrës Tregtare Casa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.791Z

Shpërthim në Sauk, dyshohet tritol

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm ne zonën e Saukut. Ngjarja ka ndodhur në një fast-food ku mendohet se është vënë eksplozivi. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe nga hetimet paraprake dyshohet se eksplozivi i vendosur është tritol. Fatmirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.697Z

Tritol-mania: Lezhë, eksploziv një furgoni pasagjerësh

Ende nuk po ndalen atentatet me anë të përdorimit të ekspoziveve. Edhe pse në rastin në fjalë, pako shpërthyese u gjet përpara se atentatorët të arrinin të shpërthenin sasinë e eksplozivit të vendosur edhe këtë herë poshtë sediljes së pasagjerit. Ky është rasti i një qytetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.029Z

Tritol restorantit ne Tirane

brbr400 gram tritol u gjeten mengjesin e se shtunes ne veranden e nje restoranti prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane Eksplozivi i ndare ne kater pako u pikas nga punonjesit e lokalit te cilet lajmeruan menjehere policine Pas mberritjes se forcave xheniere u be i mundur caktivizimi i 400 grameve tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.484Z

Tritol makinës së avokatit në Sarandë

Mjeti tip Benz i avokatit Spiro Vaso i njohur si aktivist i PD ne Sarandë ka shpërthyer rreth orës dy të së dielës. Nga hetimet e para dyshohet se lënda është ekplozov i llojit tritol. Shpërthimi ka shkaktuar vetëm dëme materiale dhe zhurmë të madhe ne banorët e lagjes nr 1 në Sar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama