Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Total: 4143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.212Z

Tritol banesës së kryepolicit, 2 kamera sigurie 'kapin' autorin

TIRANË- Nje shpërthim me tritol në banesën e nëndrejtorit të Policisë së Tiranës, Dorian Muca ka vënë në levizje sot gjithë policinë e Tiranës.Ngjarja ndodhi  rreth orës 02.40’ të mëngjesit te së enjtes, në kryqëzimin e rrugëve “Ndre Mjeda“ me rrugën “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.951Z

Burrel, gjendet 200 gramë tritol në hyrje të banesës së një mësuesi, nuk shpërthen

Një sasi lëndë plasëse është gjetur ditën e sotme para një apartamenti në katin e pestë të një pallati në qytetin e Burrelit. Sipas policisë, e cila mbërriti menjëherë në vendngjarje e njoftuar nga familjarët, lënda plasëse, që dyshohet të jetë rreth 200 gramë tritol, ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.387Z

Tiranë, policia sekuestron 4 pako me tritol në një banesë në Kashar

TIRANE - Policia e Tiranës sekuestroi mbrëmjen e sotme 4 pako me lëndë eksplozive, tritol, në një banesë në periferi të kryeqytetit. Burime nga policia bëjnë të ditur se lënda eksplozive është sekuestruar në banesën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.057Z

Durrës, arrestohet një 37-vjeçar, u kap me 15 kg tritol në makinë, do ta tregtonte- VIDEO

DURRES- Sektori i Antidrogës në qytetin bregdetar të Durrësit, ka arrestuar sot shtetasin Albert Voci 37 vjeç, pasi në mjetin e tij është sekuestruar 15 kg tritol, të cilin dyshohet se do ta tregtonte. Albert Voci u arrestua pranë liqenit artificial në Maminas, pas një hetimi prej 2 jav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.855Z

Komisariati i Fushë-Krujës "pre" eshpërthimit me tritol për herë të III

Të tjera rreth shkrimit Tiranë, shpërthim tritoli në banesë / FOTO FOTO/ Pamje nga Fushë Kruja FUSHË KRUJË - Rajoni i policisë së Fushë-Krujës është bërë sërish objekt i një sulmi më lëndë eksplozive. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.492Z

Ja kush është biznesmeni i kromit që i vunë tritol në makinë

Një automjeti i kanë vendosur tritol gjatë orëve të para të mëngjesit të së hënës në Bulqizë. Sipas burimeve të policisë, mësohet se lënda plasëse i është vendosur makinës së shtetasit me iniciale Rexhep Lusha, i cili është biznesmen kromi në qytet. foto ilustruese Mësoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.339Z

Nje i ri ne Vlore kapet me tritol arme dhe droge FOTO

Vlore 2 tetor 2015 NOAal- Nje i ri ne Vlore eshte vene ne prangat e policise pasi eshte kapur ne flagrance me tritol arme dhe lende narkotikebr br Gjate mbremjes se djeshme u be arrestimi i 30- vjecarit Roland Veizaj me banim ne Vlorebr br Prangosja e tij u be ne kushtet e flagrances ne banesen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama