Rezultate te kerkimit per termin: +Tritol

Total: 4143
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.791Z

Shpërthim në Sauk, dyshohet tritol

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm ne zonën e Saukut. Ngjarja ka ndodhur në një fast-food ku mendohet se është vënë eksplozivi. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe nga hetimet paraprake dyshohet se eksplozivi i vendosur është tritol. Fatmirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.697Z

Tritol-mania: Lezhë, eksploziv një furgoni pasagjerësh

Ende nuk po ndalen atentatet me anë të përdorimit të ekspoziveve. Edhe pse në rastin në fjalë, pako shpërthyese u gjet përpara se atentatorët të arrinin të shpërthenin sasinë e eksplozivit të vendosur edhe këtë herë poshtë sediljes së pasagjerit. Ky është rasti i një qytetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.029Z

Tritol restorantit ne Tirane

brbr400 gram tritol u gjeten mengjesin e se shtunes ne veranden e nje restoranti prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane Eksplozivi i ndare ne kater pako u pikas nga punonjesit e lokalit te cilet lajmeruan menjehere policine Pas mberritjes se forcave xheniere u be i mundur caktivizimi i 400 grameve tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.484Z

Tritol makinës së avokatit në Sarandë

Mjeti tip Benz i avokatit Spiro Vaso i njohur si aktivist i PD ne Sarandë ka shpërthyer rreth orës dy të së dielës. Nga hetimet e para dyshohet se lënda është ekplozov i llojit tritol. Shpërthimi ka shkaktuar vetëm dëme materiale dhe zhurmë të madhe ne banorët e lagjes nr 1 në Sar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.606Z

Tritol makinës së Laç, autorët të paidentifikuar

Shkatërrohet makina e shtetasit Nikoll Lleshi, dëmtohen dritaret e pallatit. Dy vite më parë i dogjën punishten Pista kryesore e policisë, konkurrenca për shkak të punës së të dëmtuarit, pronar zdrukthtarie LAÇ- Një shpërthim tritoli, ndodhur 15 minuta pas mesit të natës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.491Z

Tritol makinës së biznesmenit, parkuar në oborrin e shtëpisë

Një makinë në pronësi të një biznesmeni i identifikuar si Rexhep Losha ka shpërthyer gjatë natës së të dielës në qytetin e Bulqizës. Gjatë momentit të shpërthimit, makina ka qenë e parkuar përpara banesës së pronarit. Nga ngjarja nuk raportohen persona të lënduar, por vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.885Z

Tritol ne deren e shtepise

Një sasi eksplozivi e llojit tritol është vendosur në orët e para të së martës në banesën e shtetasit Bledar Canka 34 vjeç, në  qytetin e Shkodrës. Nga shperthimi ka pasur vetem deme te konsiderueshme materiale, dy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama