Rezultate te kerkimit per termin: +Ulsi +Manja

Total: 453
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.096Z

Deputeti i Dibrës Ulsi Manja kërkon ndjesë publike, flet edhe për skenar politik

Deputeti i PS në qarkun e Dibrës, Ulsi Manja ka kërkuar ndjesë publike për të gjithë qytetarët e Dibrës në lidhje me videoskandalin e publikuar në Ora News, se ish-kryetari i bashkisë së Dibrës kërkoi favore seksuale në këmbim të një vendi pune. Ulsi Manja foli për një skenar t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.090Z

Ulsi Manja: Reforma në drejtësi, çështje e vullnetit politik

Draftin përfundimtar të reformës në drejtësi e mbajnë të hapur vetëm pikat që kërkojnë zgjidhje politike. Anëtari i Komisionit të Posaçëm, Ulsi Manja deklaroi në studion e lajmeve të Ora News se pas një pune disa mujore finalizimi i reformës është vetëm çështje e vullnetit po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.991Z

Ulsi Manja, Ben Blushit: S mund të bëhesh dashnor i statutit duke goditur qeverinë

Deputeti i PS-së Ulsi Manja i ftuar në studion e Ora News e quajti “të dhimbshme” ngjarjen e ndodhur sot në Parlmament ku kryeministri dhe kabineti qeveritar u godit me vezë. “Veprimet e sotme janë kauza ditore të opozitës që nuk po gjen mbështetje. Ende nuk e dimë nëse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.250Z

Skandali seksual, Manja: Qeveria reagoi, skenar i turpshëm politik

Deputeti socialist i qarkut Dibër Ulsi Manja e ka dënuar gjestin e kryebashkiakut të këtij qyteti Shkuri Xhelili, i cili i kërkon favore seksuale një vajze 20-vjeçare në kërkim të punës. Manja ka inkurajuar drejtësinë ti shkojë deri në fund kësaj çështjeje, duke e cilësuar nga na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.531Z

PS, Manja: Basha të hetohet për fshehje të ardhurash

Sekretari i Asamblesë Kombëtare të PS-së Ulsi Manja kërkon sërish në emër të socialistëve hetim të kryetarit të PD-së Lulzim Basha për një sërë veprash penale. Lulzim Basha duhet të hetohet për veprat penale të fshehjes së të ardhurave e të falsifikimit të dokumenteve zyrta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.739Z

Dosja CEZ, Manja: Prokurorët po sillen me drejtësinë si tregtarë pazari

Partia Socialiste vijoi akuzat ndaj Prokurorisë, e cila thuhet se po përpiqet të mbyllë një prej dosjeve të korrupsionit, atë të CEZ. Në një deklaratë për mediat, deputeti i selisë rozë, Ulsi Manja tha se prokurorët po sillen me drejtësinë si tregtarë pazari. Prokuroria po përpiqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:40.956Z

Manja: Ska kolaps në drejtësi, opozita nuk e kupton si duhet reformën

Në një prononcim për mediat jashtë ambiente të Kuvendit, kreu i Komisionit të Ligjeve dhe Ulsi Manja deklaroi se nuk ka kolaps të sistemin e drejtësisë. Ai shtoi se opozita nuk e kupton si duhet reformën në drejtësi. Projektligji për magjistratët është votuar njëherë me 84 vota n�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama