Rezultate te kerkimit per termin: +Ulsi +Manja

Total: 453
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.316Z

PS reagon për dënimin e vëllait të Hekuran Dedës: Ta harrojë Saliu se do i shpëtojë drejtësisë

Share Kryetari i Partisë Socialiste për degën Dibër, Ulsi Manja, ka reaguar sot pas lajmit se vëllai i Hekuran Dedës është dënuar për shpifje. Sot gjykata, më saktë një gjykatës që nuk njeh ligjin, nuk njeh procedurat, nuk njeh provat, nuk njeh liritë e të drejtat kushtetuese të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.408Z

PS: Përfundon shqyrtimi për organizimin e prokurorisë

Deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja në një deklaratë për mediat pas mbledhjes së komisionit të posaçëm në drejtësi ka bërë një pasqyrim të ecurisë së procesit të ndërmjetësuar nga SHBA dhe BE. I dhamë fund shqyrtimit për organizimin dhe funksionimin e prokurorisë. Patëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.257Z

Videoskandali i Xhelilit/ PS me qëndrim të ri: Kërkojmë ndjesë, por skenar i turpshëm politik

Deputeti i PS në qarkun e Dibrës, Ulsi Manja në një deklaratë për videoskandalin e ish kreut te bashkisë, Shukri Xhelili, teksa u është drejtuar me ndjesë qytetarëve ka folur edhe për një skenar të turpshëm politik. "Rastin e kryebashkiakut e kanë marrë në dorë organet e drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.322Z

Dekriminalizimi kthehet në tryezë batutash, PD-PS fërkohen për lulet dhe ilaçet e Enver Hoxhës

Është kthyer në një tryezë batutash mbledhja e sotme e Komisionit të Ligjeve, ku po diskutohej për dekriminalizimin. Gjithçka nisi me deputetin Ulsi Manja të PS-së, e cili po ngrinte disa pyetje për përfaqësuesit e PD-së. Këta të fundit, si gjithnjë, e akuzuan se pyetjet i vinin m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.612Z

Strazimiri: Korridoreve të Kuvendit sillet një person i inkriminuar

Deputeti i PD, Gent Strazimi ka deklaruar se në korridoret e Kuvendit sillet një person i inkriminuar. Deklaratat e Straizimirit u bë gjatë një debati me kryetarin e Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja. Deputeti demokrati i tha Manjës së aty nuk je ulur për të mbrojtur kriminelët. Këtu ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.457Z

Reforma në drejtësi, përfundon shqyrtimi për organizimin e prokurorisë

Komisioni i posaçëm për reformën në drejtësi ka zhvilluar sot mbledhjen e radhës ku kanë munguar sërish përfaqësuesit e opozitës. I dhamë fund shqyrtimit për organizimin dhe funksionimin e prokurorisë. Patëm një relatim në parim të ligjit për strukturën e luftës kundër krimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.480Z

PS sulmon Llallën: Stë takon të emërosh zv.kryeprokurorin

Deputeti socialist Ulsi Manja e ka konsideruar antiligjor nismën e Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla për të emëruar zv/ kryeprokuror. Manja tha se kjo detyrë nuk i takon Lallës. Sipas deputetit socialist, Zëvendës Prokurori i Përgjithshëm nuk mund të zgjidhet nga Adriatik Llal

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama