Rezultate te kerkimit per termin: +Ulsi +Manja

Total: 453
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.531Z

PS, Manja: Basha të hetohet për fshehje të ardhurash

Sekretari i Asamblesë Kombëtare të PS-së Ulsi Manja kërkon sërish në emër të socialistëve hetim të kryetarit të PD-së Lulzim Basha për një sërë veprash penale. Lulzim Basha duhet të hetohet për veprat penale të fshehjes së të ardhurave e të falsifikimit të dokumenteve zyrta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.739Z

Dosja CEZ, Manja: Prokurorët po sillen me drejtësinë si tregtarë pazari

Partia Socialiste vijoi akuzat ndaj Prokurorisë, e cila thuhet se po përpiqet të mbyllë një prej dosjeve të korrupsionit, atë të CEZ. Në një deklaratë për mediat, deputeti i selisë rozë, Ulsi Manja tha se prokurorët po sillen me drejtësinë si tregtarë pazari. Prokuroria po përpiqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:40.956Z

Manja: Ska kolaps në drejtësi, opozita nuk e kupton si duhet reformën

Në një prononcim për mediat jashtë ambiente të Kuvendit, kreu i Komisionit të Ligjeve dhe Ulsi Manja deklaroi se nuk ka kolaps të sistemin e drejtësisë. Ai shtoi se opozita nuk e kupton si duhet reformën në drejtësi. Projektligji për magjistratët është votuar njëherë me 84 vota n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.404Z

Lobimi i PD-së, Manja, Bashës: Do përgjigjesh para ligjit

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja deklaroi për mediat se nuk do të ndalen derisa të marrin një përgjigje në lidhje me financimin rus të PD-së. Ai i bëri thirrje kryetarit Lulzim Basha që të mos fshihet, por të dalë dhe të flasë. Manja theksoi se nesër kreu demokrat do p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.510Z

Kryeprokurori, Manja: Ftoj opozitën të bëhet pjesë e procesit

Kryetari i Komisioneve të Ligjeve Ulsi Manja në një deklaratë për media ka ftuar opozitën që ti jap zgjidhje dhe jo zgjedhje çështjes për zgjedhjen e Prokurorit të Përgjithshëm. Ftoj opozitën ti japim zgjidhje dhe jo zgjedhje këtij problemi tha Manja. “Unë jam shumë i përgje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.742Z

Prokuroria, Manja debat me Halimin: Sjam avokat banditësh

Diskutimi i buxhetit 2018 për institucionet e tjera, ka sjellë tensione në komisionin parlamentar të ligjeve. Ka qënë deklarata e kreut të këtij komisioni një ditë më parë që ka sjellë dhe debate mes Ulsi Manjës dhe deputetit demokrat Eduard Halimi. Halimi: Jemi këtu për të mbrojtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.580Z

Protesta, Manja: Opozita po pengon çeljen e negociatave me BE

Në një deklaratë për media deputeti i PS-së Ulsi Manja ka akuzuar opozitën se po pengon hapjen ne negociatave të Shqipërisë me BE-në. Të gjitha organet e reja të drejtësisë do të ishin në qoftë se kjo opozitë nuk do të kishte sjell këtë kryeprokurorë siç është ky sot. Opozit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama