Rezultate te kerkimit per termin: +Uppsalas

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.569Z

Fjalët e Markezit ditën që mori çmimin Nobel

Një shans i dytë mbi Tokë, për racat e dënuara me njëqind vjet vetmi. Fjalimi brilant i Gabriel Garsia Markezit, kur mori "Nobelin" Nga Gabriel Garcia Markez Guxoj të mendoj, se është ky realitet i jashtëzakonshëm, dhe jo shprehja e tij letrare, që ka merituar vëmendjen e Akademis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama