Rezultate te kerkimit per termin: +Urojm

Total: 986
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.739Z

Emigrantët në Greqi urojnëVeliajn: Je miku që na organizove

Pas publikimit të emmrave të kabinetit qeveritar të majtë, nuk kanë munguar as urimet e shumta për ministrat dhe deputetët e rinj. Emigrantët socialistë në Greqi i shprehin mirënjohje ministrit të Mireqënies Sociale dhe Rinisë, Er

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.571Z

Në krahët e kujt po qëndron Dhurata Dora?

Këngëtarja simpatike, Dhurata Dora, po shijon ditë të mira në karrierën e saj, si këngëtare. Së fundmi, buzë detit ajo ka bërë foto përkrahë një djaloshi të panjohur, transmeton Indeksonline. Se kush është ai,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.966Z

Sequi: Presim të punojmë së bashku me parlamentin dhe qeverinë e re

TIRANË- Kreu i Delegacionit të Bashkimit Europian në Shqipëri, ambasadori Ettore Sequi, ka komentuar me anë të një mesazhi në rrjetin social ‘Twitter’, shpalljen e rezultatit zyrtar të zgjedhjeve të 23 qershorit 2013. “Urojmë S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.483Z

Neuer: Vendosi uniteti i ekipit

Portieri i Gjermanisë, më i miri i botërorit, Manuel Neuer vlerëson se uniteti i ekipit e solli titullin. “Jemi tejet të lumtur. Uniteti ynë gjatë kampionatit ka qenë fantastik. Është fantastike të fitosh në Brazil. Duhet t’i ur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.773Z

I dashuri i Afërdita Dreshaj e fotografon modelen nga prapa ... (Foto)

Cifti tashmë i njohur për publikun, Afërdita Dreshaj dhe hokeisti qek Jakub Kindl, ndodhen në pushime. Kindl dhe Dreshaj ndodhen në në Meksikë, dhe bazuar në foto duket se po kalojnë mirë, shkruan Indeksonline. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",forma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.050Z

Xhemi Shehu për herë të dytë nënë e një djali, lindi Gabriel

Moderatorja e dashur e ekranit shqiptar, Xhemi Shehu, është bërë të mërkurën për herë të dytë nënë e një djali. Emri i të voglit ëhstë pagëzuar Gabriel, njofton revista ‘Who’. Urojmë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.541Z

Afërdita Dreshaj ushtron “box”!

Modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, përveq modelimit, ka nisur të merret edhe me sport. “Në dashuri me box-in, ushtrimi im më i ri i preferuar”, ka shkruar Dreshaj në rrjetin social Twitter.AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Urojmë q&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama