Rezultate te kerkimit per termin: +Urojm

Total: 986
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.018Z

Big Mama ka lind për të bërë qejfe (Video)

Këngëtarja e mirënjohur, Big Mama, nuk përton të bëjë asgjë që atë e bënë të ndjehet mirë, madje as edhe “budallakinat” e ndryshme, siç edhe i quan. Së fundmi, në Instagram, ajo ka shpërndar&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.555Z

Enca Haxhia, provokon me foto në shtrat

Jo rrallë herë kemi parë se si këngëtare të ndryshme, pozojnë foto të ndryshme dhe provokative, duke i bërë në këtë mënyrë "reklamë" imazhit të tyre. Rrugë e shpejt për tek fama, padiskutim q&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.748Z

Teuta e lumtur në krahët e Bleros (Foto)

U përfol shumë se çifti Teuta- Blero janë ndarë, dhe se shkaktare për ndarjen e tyre ishte bukuroshja Morena Taraku. Megjithatë një lajm i tillë u demantua nga vet Blero. E tashmë, duket se Blero ka shtuar kujdesin e dashurinë ndaj gruas s&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.639Z

Peres: Besojmë në erën e ndryshimit

“Urojmë që era e ndryshimit që fryn në rajonin tonë të krijojë mundësi të reja për paqe, siguri dhe prosperitet për të gjithë”. Kështu ka deklaruar presidenti izraelit Simon Peres, i cili këto ditë ndodhet n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.789Z

Kida iu nënshtrohet operacioneve kirurgjike (Foto)

Krijuesja e Hitit “O’najr”, Kida, e cila njihet si njëra ndër këngëtaret më të reja të skenës sonë, shumë shpejtë pritet të lansojë edhe këngën më të re të saj. Ndonëse ende nuk ka mbush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.274Z

Kristina Prengaj cfarë po donë me këto të pasme e me këtë “zog”?!

Modelja e njohur shqiptare, Kristina Prengaj, dinë të bëjë vetëm foto të “nxehta”, cdo foto e saj është më provokative se tjetra. Ndonëse ditët e ftohta ende nuk kanë ikur, Kristina duket se në ambientet e mbyllura e ka nxe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.799Z

Bleona bëhet e rrezikshme: Unë jam një princeshë ndryshe (Foto)

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ne rrjetet sociale ka shpërndarë një foto jo shumë të zakonshme, të paktën sic jemi mësuar të shohim nga ana e saj. “Unë jam një princeshë ndryshe nga ato të tjerat që humbin k&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama