Rezultate te kerkimit per termin: +Urojm

Total: 986
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.343Z

AAK uron besimtarët katolik për Krishtlindje

Duam që në festën më të madhe të besimit katolik, të jemi pjesë e gëzimit tuaj. Të gjithë juve që sonte i festoni Krishtlindjet, ju urojmë Gëzuar dhe për shumë mot, thuhet në një njoftim nga AAK, raporton Indek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.017Z

Ekskluzive, martohet Dafina Zeqiri (Foto)

Këngëtarja simpatike, Dafina Zeqiri, shquhet për zërin e saj të vecantë, për stilin e saj unik, për një look që pëlqehet dhe kopjohet nga shumë vajza. Dafina, vajza e ëndrrave të shumë djemve, i ka dhënë fund beq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.454Z

ABC News ju uron Gezuar

 “ABC News” uron të gjithë shqiptarët për një Vit të Ri të mbarë. Urojmë që në familjet tuaja të mbizotërojë dashuria dhe begatia. GËZUAR 2012!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.040Z

Mc Kresha po “plaket”, plot 31 sot (Foto)

Kreshnik Fazliu apo siç e njohim ne si Mc Kresha po “plaket”. Ai sot feston ditëlindjen e tij të 31.  Kresha është ndër reperët më të dashur për publikun shqiptarë. Gjatë karrierës së tij ai ka pasur shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.711Z

Kryeministri Thaçi, uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, me rastin e fillimit të Muajit të shenjtë të Ramazanit, përgëzon Kryetarin e Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava dhe të gjithë besimtarët islamë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.274Z

Fraskion+ uron Thaçin për emërimin president

Fraskion+ ka uruar presidentin e ri të Kosovës, Hashim Thaçin për postin e të parit të shtetit, raporton Indeksonline. Në urim, Fraskion+ uron Thaçin që fitoren e tij ta shndërroj në fitore për të mirën e qytetarëve dhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.389Z

Martohet Alban Mehmeti

Këngëtari Alban Mehmeti, ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij disa vjeçare me bukuroshen Fjolla Svirca. Çifti në fjalë, në intervista të ndryshme janë shprehur përherë të lumtur me njëri tjetrin. Urojmë, që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama