Rezultate te kerkimit per termin: +Urojm

Total: 986
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.040Z

Mc Kresha po “plaket”, plot 31 sot (Foto)

Kreshnik Fazliu apo siç e njohim ne si Mc Kresha po “plaket”. Ai sot feston ditëlindjen e tij të 31.  Kresha është ndër reperët më të dashur për publikun shqiptarë. Gjatë karrierës së tij ai ka pasur shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.711Z

Kryeministri Thaçi, uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, me rastin e fillimit të Muajit të shenjtë të Ramazanit, përgëzon Kryetarin e Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava dhe të gjithë besimtarët islamë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.274Z

Fraskion+ uron Thaçin për emërimin president

Fraskion+ ka uruar presidentin e ri të Kosovës, Hashim Thaçin për postin e të parit të shtetit, raporton Indeksonline. Në urim, Fraskion+ uron Thaçin që fitoren e tij ta shndërroj në fitore për të mirën e qytetarëve dhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.389Z

Martohet Alban Mehmeti

Këngëtari Alban Mehmeti, ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij disa vjeçare me bukuroshen Fjolla Svirca. Çifti në fjalë, në intervista të ndryshme janë shprehur përherë të lumtur me njëri tjetrin. Urojmë, që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.790Z

20 përfaqësues nga Kosova, në Olimpiadën Botërore të Matematikës

Janë 20 përfaqësues nga Kosova, do të marrin pjesë në gatën TST 2015, që mbahet me 30 Mars në Tajlandë, ku nga 20 “The Best”, do të zgjidhen “6 The best of the best”. Urojmë që djemtë dhe vajzat nga Koso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.739Z

Emigrantët në Greqi urojnëVeliajn: Je miku që na organizove

Pas publikimit të emmrave të kabinetit qeveritar të majtë, nuk kanë munguar as urimet e shumta për ministrat dhe deputetët e rinj. Emigrantët socialistë në Greqi i shprehin mirënjohje ministrit të Mireqënies Sociale dhe Rinisë, Er

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.571Z

Në krahët e kujt po qëndron Dhurata Dora?

Këngëtarja simpatike, Dhurata Dora, po shijon ditë të mira në karrierën e saj, si këngëtare. Së fundmi, buzë detit ajo ka bërë foto përkrahë një djaloshi të panjohur, transmeton Indeksonline. Se kush është ai,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama