Rezultate te kerkimit per termin: +Ushtris

Total: 6827
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.168Z

Putin premton modernizim të ushtrisë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, është zotuar se do të vazhdojë modernizimin e ushtrisë, duke thënë se “një ushtri e fuqishme, e pajisur me armë moderne, është garantuese e sovranitetit dhe integritetit territorial të Rusis&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.054Z

Ushtrisë Britanike i grabiten viagra me vlerë 7.000 euro!

BRITANI - Viagra me vlerë 7.000 euro janë grabitur në shtatë vitet e fundit nga rezervat e ushtrisë Britanike. Siç deklaroi Ministria e Mbrojtjes së Britanisë, që nga viti 2007 shumë arka me pilula të Viagras janë marrë nga depot e u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.723Z

Mjetet e ushtrisë impenjohen në fushatë elektorale, ja pamjet

TIRANE- Partia Socialiste denoncon vënien e mjeteve të ushtrisë në shërbim të fushatës elektrorale.Pamjet filmike të sigururara nga eksponentë të kësaj force politike tregojnë një kamion të ushtrisë i cili po grumbullon inert

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.240Z

Shannon Ihrke, kapitenia seksi e ushtrisë amerikane (Foto)

Duke parë këtë foto është e vështirë të besohet se Shannon Ihrke ka qenë pjesë e Ushtrisë amerikane. Bukuroshja me sy blu, ka patur gradën kapitene e marinës deri në vitin 2012, dhe më pas i është përkushtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.145Z

Obama e vë një homoseksual në krye të ushtrisë amerikane

Presidenti amerikan Barack Obama ka nominuar Eric K. Fanning si sekretar të Ushtrisë Amerikane, i cili bëhet i pari homoseksual i deklaruar në krye të këtij departamenti, raporton CNN, transmeton Klan Kosova. Tani për tani ka mbetur që senati amerikan ta konfi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.543Z

A po rrezikohet krijimi i ushtrisë së Kosovës?!

Partitë e opozitës kanë më së shumti përgjegjësi morale për mos krijimin e deritashëm të Ushtrisë së Kosovës. Qeveria e Kosovës, në mandatin e kaluar kishte marrë vendim për themelimin e saj, por ajo nuk u votua n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.727Z

Morsi sfidon ultimatumin e ushtrisë: S'largohem

KAJRO- Presidenti i Egjiptit, Mohamed Morsi, ka refuzuar një ultimatum ushtarak dhe të opozitës për gjetjen e një kompromisi. Deklarata pason ultimatumin e ushtrisë për qeverinë e Morsit dhe opozitën që të gjejnë kompromis brenda 48 orë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama