Rezultate te kerkimit per termin: +Ushtris

Total: 6827
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.240Z

Shannon Ihrke, kapitenia seksi e ushtrisë amerikane (Foto)

Duke parë këtë foto është e vështirë të besohet se Shannon Ihrke ka qenë pjesë e Ushtrisë amerikane. Bukuroshja me sy blu, ka patur gradën kapitene e marinës deri në vitin 2012, dhe më pas i është përkushtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.145Z

Obama e vë një homoseksual në krye të ushtrisë amerikane

Presidenti amerikan Barack Obama ka nominuar Eric K. Fanning si sekretar të Ushtrisë Amerikane, i cili bëhet i pari homoseksual i deklaruar në krye të këtij departamenti, raporton CNN, transmeton Klan Kosova. Tani për tani ka mbetur që senati amerikan ta konfi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.543Z

A po rrezikohet krijimi i ushtrisë së Kosovës?!

Partitë e opozitës kanë më së shumti përgjegjësi morale për mos krijimin e deritashëm të Ushtrisë së Kosovës. Qeveria e Kosovës, në mandatin e kaluar kishte marrë vendim për themelimin e saj, por ajo nuk u votua n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.727Z

Morsi sfidon ultimatumin e ushtrisë: S'largohem

KAJRO- Presidenti i Egjiptit, Mohamed Morsi, ka refuzuar një ultimatum ushtarak dhe të opozitës për gjetjen e një kompromisi. Deklarata pason ultimatumin e ushtrisë për qeverinë e Morsit dhe opozitën që të gjejnë kompromis brenda 48 orë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.048Z

Krerët e Ushtrisë së Serbisë vizituan Deçanin

Komandanti i KFOR-it Salvatore Farina sot në Prishtinë ka biseduar me shefin Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë së Serbisë Lubisha Dikoviq, njofton Beta. Ata, sipas kësaj agjencie kanë biseduar për situatën e sigurisë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.423Z

“Kalifati Kibernetik” sulmon Twitter-in e ushtrisë amerikane

Një grup i hakerëve kompjuterikë, që pretendon se ka lidhje me militantët e Shtetit Islamik, ka sulmuar llogarinë në Twitter të Komandës Qendrore të Ushtrisë së Shteteve të Bashkuara. Grupi ka postuar një mesazh në kët&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.488Z

Blerim Destani i "kthehet ushtrisë" (Foto)

Aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani si duket ka nostalgji për ushtrinë. Blerimi në rolin e një ushtari ka bërë një foto me rroba të ushtrisë bashkë me një shok të tij. Në mes tyre është edhe një qen që duket i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama