Rezultate te kerkimit per termin: +Vajza

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.870Z

Vajza e Dr. Florit feston ditëlindjen, Ermali: E shihnim në çdo buzëqeshje të saj |FOTO

Transmetuar më 23.12.2014 - 15:13 Ajo ishte gëzimi i parë i Dr. Florit. Kaltrina vajza Florian Kondi, i njohur ndryshe si Dr. Flori feston ditëlindjen. Ashtu siç kishte premtuar ditën që miku i tij u nda nga jeta, këngëtari dhe h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.693Z

Politikania qëllohet për vdekje në publik, arrestohen 2 vajza

 Një nga politikanet më të njohura në veri të Spanjës, është qëlluar për vdekje në publik ndërsa për ngjarjen janë vënë në pranga 2 vajza. Isabel Carrasco, presidentja e Partisë Konservatore të Popull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.348Z

Gjendet i vdekur një i ri, vajza biznesmenit pejan: E vrava unë!

PEJË-Besarta Kastrati (Harxhi), vajza e biznesmenit të ndjerë pejan, Salih Kastrati, i cili vdiq kohë më parë nga plagët pas sulmit me bombë, pranon se e ka vrarë Fidan Shabin i shpallur i zhdukur prej 10 ditësh, trupi i te cilit u gjet i vrarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.312Z

Himarë, bie në humnerë autobusi, 12 viktima vajza

Himara (google map) I PËRDITËSUAR 17:20 – Dy helikopterë mjekësorë janë nisur për në Himarë, ku njeri prej të cilëve është rrugës për në kthim. Numri i të plagosurve në këtë aksident është i madh dhe drejtë Spitalit Ushtarak në Tiranë të dërgohen të plagosurit rënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.199Z

Erioni: Bëra tre vajza të flisnin për mua

18/04/10 22:21 Erioni në një moment i thotë Kikës se nëse dalin të dy përballë njëri-tjetrit në nominim Kika do të ishte ai që do të eliminohej përpara Erionit. Kika e kundërshton dhe i thotë se kjo nuk ka për të ndodhur sepse ai është një personazh në shtëpi. Jetmiri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.325Z

Vasili Dy vajza ne gjendje me te rende

Ministri i Shëndetësisë Petrit Vasili deklaron se dy prej vajzave të plagosura që ndodhen në Spitalin Ushtarak janë në gjendje më të rëndë,por parametrat e tyre jetësore janë të qëndrueshme. Në nj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.380Z

Humb jeten nje burre ne Kakavije ishte nisur per te vajza ne Greqi

Foto arkiv PUBLICITET Gjirokaster 7 janar 2016 NOAal- Ishte nisur per pushime per ne Greqi te familja e vajzes se tij por rruga i ngeli ne mesbr br Nje burre nga Berati gjeti vdekjen prane Pikes Kufitare te Kakavijes ne rrethana qe mbeten per tu sqaruarbr br Gjate dites

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama