Rezultate te kerkimit per termin: +Vajza

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.312Z

Himarë, bie në humnerë autobusi, 12 viktima vajza

Himara (google map) I PËRDITËSUAR 17:20 – Dy helikopterë mjekësorë janë nisur për në Himarë, ku njeri prej të cilëve është rrugës për në kthim. Numri i të plagosurve në këtë aksident është i madh dhe drejtë Spitalit Ushtarak në Tiranë të dërgohen të plagosurit rënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.199Z

Erioni: Bëra tre vajza të flisnin për mua

18/04/10 22:21 Erioni në një moment i thotë Kikës se nëse dalin të dy përballë njëri-tjetrit në nominim Kika do të ishte ai që do të eliminohej përpara Erionit. Kika e kundërshton dhe i thotë se kjo nuk ka për të ndodhur sepse ai është një personazh në shtëpi. Jetmiri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.325Z

Vasili Dy vajza ne gjendje me te rende

Ministri i Shëndetësisë Petrit Vasili deklaron se dy prej vajzave të plagosura që ndodhen në Spitalin Ushtarak janë në gjendje më të rëndë,por parametrat e tyre jetësore janë të qëndrueshme. Në nj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.380Z

Humb jeten nje burre ne Kakavije ishte nisur per te vajza ne Greqi

Foto arkiv PUBLICITET Gjirokaster 7 janar 2016 NOAal- Ishte nisur per pushime per ne Greqi te familja e vajzes se tij por rruga i ngeli ne mesbr br Nje burre nga Berati gjeti vdekjen prane Pikes Kufitare te Kakavijes ne rrethana qe mbeten per tu sqaruarbr br Gjate dites

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.283Z

Policia ne alarm, zhduken dy vajza brenda nje dite

Durres- Dy vajza jane zhdukur brenda nje dite nga qyteti i Durresit, kurse prinderit e tyre te moshuar depozituan denoncimet mbremjen e se merkures ne komisariat. Policia dyshon se dy te rejat mund te jene larguar se bashku, por dyshohet edhe per nje trafikim te mundshem, pervec largimit me deshire.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.227Z

Vajza e te ndjerit Robin Williams mbyll Twitter-in

Amerika dhe e gjithë bota qan për Robin Williams dhe fëmijët e aktorit e kujtojnë babain e tyre me mesazhe prekëse në “Twitter”. Por, pikërisht Twitter-in, vajza e tij Zelda është e detyruar që ta mbyllë, pasi kishte marrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.151Z

Vajza zhduket pa lënë gjurmë, babai denoncon në polici

Policia e Durrësit është vënë në kërkim të një vajze 20-vjeçare, e cila është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Foto ilustruese Burime policore bëjnë me dije se vajza me iniciale K.B, 20-vjeçare, banuese në qendër Sukth Shijak, ka vënë në alarm familjen e saj, pas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama