Rezultate te kerkimit per termin: +Vajza

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.380Z

Humb jeten nje burre ne Kakavije ishte nisur per te vajza ne Greqi

Foto arkiv PUBLICITET Gjirokaster 7 janar 2016 NOAal- Ishte nisur per pushime per ne Greqi te familja e vajzes se tij por rruga i ngeli ne mesbr br Nje burre nga Berati gjeti vdekjen prane Pikes Kufitare te Kakavijes ne rrethana qe mbeten per tu sqaruarbr br Gjate dites

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.283Z

Policia ne alarm, zhduken dy vajza brenda nje dite

Durres- Dy vajza jane zhdukur brenda nje dite nga qyteti i Durresit, kurse prinderit e tyre te moshuar depozituan denoncimet mbremjen e se merkures ne komisariat. Policia dyshon se dy te rejat mund te jene larguar se bashku, por dyshohet edhe per nje trafikim te mundshem, pervec largimit me deshire.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.227Z

Vajza e te ndjerit Robin Williams mbyll Twitter-in

Amerika dhe e gjithë bota qan për Robin Williams dhe fëmijët e aktorit e kujtojnë babain e tyre me mesazhe prekëse në “Twitter”. Por, pikërisht Twitter-in, vajza e tij Zelda është e detyruar që ta mbyllë, pasi kishte marrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.151Z

Vajza zhduket pa lënë gjurmë, babai denoncon në polici

Policia e Durrësit është vënë në kërkim të një vajze 20-vjeçare, e cila është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Foto ilustruese Burime policore bëjnë me dije se vajza me iniciale K.B, 20-vjeçare, banuese në qendër Sukth Shijak, ka vënë në alarm familjen e saj, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.466Z

Tiranë, policia në  aksion, kapdy vajza duke u rrahur në stacion

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items : 1, direction : "down", auto : { easing : "elastic",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.163Z

Ja vajza tërheqëse e Manjolla Nallbanit (Foto)

Ju mund të jeni të mahnitur me bukurinë e Manjola Nallbanit, por mbase nuk e dini se këngëtarja ka një vajzë të rritur që e lë shumë prapa nënën e saj. Manjolla ka bërë një urim të veçantë për dit&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.492Z

Arrestohet futbollisti, bashkëshortja kërkon shpjegim nga vajza që ishte me të

Bashëshortja e futbollistit Wayne Rooney, i cili u arrestua para pak ditësh pasi u kap duke i dhënë makinës në gjendje të dehur ka telefonuar pronaren e mjetit, Laura Simpson. Ajo më pyeti se cfarë ka ndodhur. Dukej e shqetësuar për faktin se ne kemi qenë në një klub nate dhe pastaj je

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama