Rezultate te kerkimit per termin: +Vajza

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.056Z

Sarandë, tre vajza tentojnë vetëvrasjen

Tre vajza të reja kanë tentuar që ti japin fund jetës në Sarandë gjatë 24 orëve të fundit. Burime nga policia e Sarandës bëjnë të ditur se janë paraqitur tre raste në spitalin e qytetit, të cilët kanë tentuart`i japin fund jetës duke u vetëhelmuar, përkatësisht s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.354Z

Përdhunimi, vajza akuza biznesmenit

 Etleva DeliaNjë vajzë 20-vjeçare tentoi të presë damarët, por pas kësaj policia zbuloi historinë e saj të ditëve të fundit, dyshimet se është përdhunuar nga një biznesmen nën kërcënimin e armës. Policia e Tiranës deklaroi dje mbi Ilir Perajn, 37 vjeç, nga Malë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.565Z

FOTOT/ Vajza seksi e kryeprokurores kosovare

Kur ishte adoleshente, ajo ishte e njohur për shkakun se merrej me muzikë. Por, tashmë ajo është rritur dhe është bërë një femër shumë seksi. Bëhet fjalë për Adea Pulën, që është njëkohësisht vajza e kryeprokurores kosovare, Laura Pulës.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.387Z

Vajza e mitur denoncon përdhunuesin

Një minorene me ngjyrë denoncon në polici përdhunuesin e saj. Vajza 14 vjeçe pretendon se është përdhunuar nga një 46-vjeçar, i cili i ka bërë presion, duke e kërcënuar për jetën në rast se do të tregonte. Ngjarja që ka ndodhur rreth një vit më parë, kur vajza ka qenë 13 vjeç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Vajza e blasfemisë lirohet me kusht

Gazeta ShqipPakistan Një vajzë kristiane që u arrestua më parë nën akuzën për blasfemi ndaj islamit u lirua me kusht pas tri javësh burgimi. Vajza e quajtur Rimsha, mendohet se është jo më shumë se 14 vjeç. Ajo u arrestua në Islamabad pasi një turmë e zemëruar e akuzoi atë se kish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.846Z

FOTOT/ Vajza 42-vjeçare Larsa Pippen

Larsa Pippen është fotografuar duke pushuar në Miami. 42-vjeçarja duket në formë të mrekullueshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.844Z

Zhduket vajza, dyshohet rrembim

Prej tri ditësh, një 17-vjeçare nga fshati Gjocaj i Peqinit është larguar prej banesës së saj dhe familjarët dyshojnë se ajo është rrëmbyer. Burime të policisë deklarojnë se kallëzimin në polici e ka bërë babai i vajzës, me iniciale M.B. Babai tha në polici se e bija është lar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama