Rezultate te kerkimit per termin: +Vajza

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Vajza e blasfemisë lirohet me kusht

Gazeta ShqipPakistan Një vajzë kristiane që u arrestua më parë nën akuzën për blasfemi ndaj islamit u lirua me kusht pas tri javësh burgimi. Vajza e quajtur Rimsha, mendohet se është jo më shumë se 14 vjeç. Ajo u arrestua në Islamabad pasi një turmë e zemëruar e akuzoi atë se kish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.846Z

FOTOT/ Vajza 42-vjeçare Larsa Pippen

Larsa Pippen është fotografuar duke pushuar në Miami. 42-vjeçarja duket në formë të mrekullueshme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.844Z

Zhduket vajza, dyshohet rrembim

Prej tri ditësh, një 17-vjeçare nga fshati Gjocaj i Peqinit është larguar prej banesës së saj dhe familjarët dyshojnë se ajo është rrëmbyer. Burime të policisë deklarojnë se kallëzimin në polici e ka bërë babai i vajzës, me iniciale M.B. Babai tha në polici se e bija është lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.871Z

Mirdite, vajza vret babane

Krimi brenda familjes godet serish. Ne fshatin Kacinar te Mirdites, vajza godet disa here babain e saj me thike duke i shkaktuar atij vdekjen. Ngjarja e rende ka ndodhur pas kercenimeve me arme zjarri ne gjendje te dehur te 45 vjecarit Gjergj Gjoka kundrejt gruas dhe vajzes se tij A. Gjok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.494Z

FOTOT/ Vajza që po çmend rrjetin

Ajo quhet Cindy Prado dhe është një modele e re. Prado është bërë e famshme për fotot që poston në Instagram. Format e saj super seksi e kanë bërë një nga më të ndjekurat në rrjet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.986Z

Anestezisti Hoxhallari: Vajza kishte hemorragji

Procesi Matilda Petriti, vajza 17-vjeçare nga Pogradeci, kishte hemorragji në momentin kur u shtrua në qendrën spitalore “Nënë Tereza”. Kështu ka deklaruar para trupit gjykues mjeku anestezist pranë QSUT-së, Igli Zhilla, i cili ka asistuar së bashku me mjekun Xhevahir Hoxhalla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.598Z

Durrës, zhduken dy vajza adoleshente

Autori i Lajmit: Redaksia Dy vajza janë shpallur të humbura nga familjet e tyre na qytetin e Durrësit. Lajmi konfirmohet nga policia e qytetit bregdetar, e cila deklaron se po punohet për gjetjen e tyre. Policia nuk deklaron nëse dy vajzat kanë njohje me njëra-tjetrën, megjithëse jetojnë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama