Rezultate te kerkimit per termin: +Valle

Total: 2888
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.907Z

Della Valle e mban Prandellin

Pronari i Fiorentinës, Diego Della Valle, është i vendosur të mbajë trajnerin Cesare Prandelli në drejtim të ekipit për sezonin e ardhshëm. Prandelli është duke zhvilluar bisedime rreth vazhdimit të kontratës në klubin toskan, mirëpo në javët e fundit filluan të qarkullojnë speku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.728Z

VIDEO LAJM/ Japonezët kërcejnë valle shqiptare

Kjo video vjen nga Japonia e largët. Të gjithë këta persona që shikoni janë qytetarë japonezë, ndërsa kënga në sfond është e gjitha shqiptare. Ani mori nuse po interpretohet nga një grup qytetarësh japonezë, të dhënë pas muzikes sonë./ZERI

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.894Z

Japonezet kercejne valle shqiptare

0 Kjo video vjen nga Japonia e larget Te gjithe keta persona qe shikoni jane qyetare japoneze ndersa k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.282Z

Eljton Valle ekspozon në Milano

Subjektiviteti I ri-krijimit quhet ekspozita personale e artistit Eljton Valle e cila do të hapet më 20 shtator në Nuova Galleria Morone në Milano. Nën kurimin e Klod Dedja kjo ekspozitë sjell një cikël të punimeve autentike në skulpturë dhe pikturë mixmedia. Në artin bashkëkohor, art

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.640Z

FOTOT/ Veliaj, dhurata dhe valle me mësuesit e Liceut

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka mbledhur dje mësuesit e Liceut Artistik, ku iu ka shprehur mirënjohjen e Bashkisë dhe të tij personale, për punën që bëjnë. Pak e dinë se çdo yll që shkëlqen sot nga Shqipëria në botë është produkt i përkushtimit magjik aty. Ne mbajtëm premtimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.792Z

Della Valle lë Fiorentinën

Diego Della Valle është larguar nga Fiorentina. Pronari i klubit italian ka vendosur që pas tetë vjetësh, ta lë klubin nga Firenze, pas mosmarrëveshjeve të javëve të fundit për projektin e ri. “Pronari Viola ka mbetur i prekur nga klima jo e mirë në klub, duke ia bashkuar kësaj edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.376Z

Një foto e rrallë, Papulias në valle me Pandeli Majkon

Arben Lalla ka postuar një foto të rrallë. Në të shohim ish-presidenti grek Karolos Papulias, duke kërcëyer në valle me Pandeli Majkon dhe Makbule Çeçon. Fotoja është bërë në gusht të vitit 2000 Sopik të Gjirokastrës në kohën kur Papulias ishte ministër i Jashtëm i Greqisë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama