Rezultate te kerkimit per termin: +Valle

Total: 2888
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.894Z

Japonezet kercejne valle shqiptare

0 Kjo video vjen nga Japonia e larget Te gjithe keta persona qe shikoni jane qyetare japoneze ndersa k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.282Z

Eljton Valle ekspozon në Milano

Subjektiviteti I ri-krijimit quhet ekspozita personale e artistit Eljton Valle e cila do të hapet më 20 shtator në Nuova Galleria Morone në Milano. Nën kurimin e Klod Dedja kjo ekspozitë sjell një cikël të punimeve autentike në skulpturë dhe pikturë mixmedia. Në artin bashkëkohor, art

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.640Z

FOTOT/ Veliaj, dhurata dhe valle me mësuesit e Liceut

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka mbledhur dje mësuesit e Liceut Artistik, ku iu ka shprehur mirënjohjen e Bashkisë dhe të tij personale, për punën që bëjnë. Pak e dinë se çdo yll që shkëlqen sot nga Shqipëria në botë është produkt i përkushtimit magjik aty. Ne mbajtëm premtimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.792Z

Della Valle lë Fiorentinën

Diego Della Valle është larguar nga Fiorentina. Pronari i klubit italian ka vendosur që pas tetë vjetësh, ta lë klubin nga Firenze, pas mosmarrëveshjeve të javëve të fundit për projektin e ri. “Pronari Viola ka mbetur i prekur nga klima jo e mirë në klub, duke ia bashkuar kësaj edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.376Z

Një foto e rrallë, Papulias në valle me Pandeli Majkon

Arben Lalla ka postuar një foto të rrallë. Në të shohim ish-presidenti grek Karolos Papulias, duke kërcëyer në valle me Pandeli Majkon dhe Makbule Çeçon. Fotoja është bërë në gusht të vitit 2000 Sopik të Gjirokastrës në kohën kur Papulias ishte ministër i Jashtëm i Greqisë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.991Z

VIDEO LAJM/ Këngë e valle në këtë fushatë elektorale

Pritej që kjo fushatë të mos kishte shumë aheng, por nuk ka si ndodh ndryshe. Është një periudhë e artë për këngëtarët, që vërshojnë nëpër mitingje. Partia Demokratike ka zgjedhur sërish të ketë një këngë si himn të fushatës, edhe pse është një këngë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.788Z

FOTOT/ Gëzim dhe valle: Kubanët e Amerikës festojnë vdekjen e Kastros

Në Florida dhe në shumë shtete amerikane ku jetojnë kubanë, dita e djeshme ka qenë një ditë festë. Mijëra vetë janë mbledhur në lagjen e famshme Little Havana në Majemi. Ata kanë festuar vdekjen e tiranit Kastro me bori makinash, valle dhe duke valëvitur flamuj në qiell.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama