Rezultate te kerkimit per termin: +Valle

Total: 2888
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.374Z

Real e Liverpul, dy “big” ne rrezik

Jeton Selimi Pas Milanit e Selltikut te kualifikuar nje jave me pare, sot do te mesohen perfundimisht edhe emrat e 5 skuadrave te tjera, qe, bashke me Celsin, do te kalojne ne turin tjeter. Situata ne tre grupet e mbetura (sepse grupi i Milanit i ka mbyllur hesapet nje jave me pare) eshte e nderliku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.009Z

Barça, B. Munich e Man. United në ndjekje të Cuadrados

Deklarata e Andrea Della Valle i cili u shpreh, “Nëse nuk ka stimujt e duhur mund të largohet”, ka rihapur garën për Juan Cuadradon. Kolumbiani i Fiorentinës është ende me pushime, por deri të Premten e ardhshme pritet të vendoset e ardhmja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.949Z

Tkurret siperfaqja e permbytur ne Shkoder Berisha denoncon Ramen se po tenton te perfitoje politikisht nga fatkeqesia

10-12-2010 / Gazeta 55 Paketat ushqimore uji dhe buka per familjet e permbytura ne qytetin e Shkodres shperndahen neper shkolla. Ndonese perfitojne prej tyre vetem personat qe kane emrat ne listat e vendoreve ne baze lagjeje radhet nuk mungojne. Sipas te dhenave nga shtabi i emergjences te e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.438Z

Kyper Shkelje e ligjit po jo patjeter e kushtetutes

Cilat jane shkaqet qe cuan ne nje ngjarje te tille dhe si mund te evitohet kjo ne te ardhmen Ndiqni nje bisede me Prof.dr.Herbert Kuumlpper drejtor i Institutit ligjor per Evropen Lindore ekspert ligjor vecanerisht per kushtetuten e Kosoves. DW Zoti Kyper sipas jush a ka pasur vertet nje procedur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.963Z

Basha Vetem Rama- Meta ne drejtimin e duhur drejt pasurimit marramendes

Transmetuar me 16062015 - 0849 Elbasan 16 qershor 2015 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha deklaroi se ndersa shqiptaret vuajne per buken e gojes miliona euro harxhohen ne fushata luksi dhe per propagandebr br Ne takimin permbylles elektora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.482Z

Kuneo, një nga emblemat e natyrës dhe arkitekturës italiane

Udhëpërshkrim nga Pëllumb Gorica Pragmbrëmje tetori. Avioni, me karakteristikën e tij uturuese, çan hapësirat e mbushura me re të bardha drejt lartësive të qiellit. Jemi nisur nga aeroporti Nënë Tereza i Rinasit përmes dëshirës dhe kënaqësisë, që të jep udhëtimi në vise të pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.342Z

Rexhep Çeliku: I dhimbshëm largimi nga skena

"Ansambli popullor është një teatër memec. I gjendur para një skene, valltari nuk ka fjalën, por lëvizjen, plastikën dhe mimikën. Përballë spektatorit je një rrëfimtar i heshtur, por i mbushur plot mesazhe". Rexhep Çelikun e gjen në sallën modeste ku të rinjtë ushqejnë pasionin p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama