Rezultate te kerkimit per termin: +Valle

Total: 2888
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.788Z

FOTOT/ Gëzim dhe valle: Kubanët e Amerikës festojnë vdekjen e Kastros

Në Florida dhe në shumë shtete amerikane ku jetojnë kubanë, dita e djeshme ka qenë një ditë festë. Mijëra vetë janë mbledhur në lagjen e famshme Little Havana në Majemi. Ata kanë festuar vdekjen e tiranit Kastro me bori makinash, valle dhe duke valëvitur flamuj në qiell.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.000Z

Heronjtë e ditës në këngë dhe valle

Bukë me kryp Në skenat shqiptare po bëhet gjithnjë e më e vështirë të dallosh mosorganizimin nga niveli i dobët i aktiviteteve. Shembull më i fundit për këtë është koncerti "Dy tupanë për një sofër". Ai që duhej të ishte recitali i valltarit Gëzim Alimehmeti, rezultoi një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.620Z

Foto: Nuk është Rama, ministrat hedhin valle

Është e njohur, kur mungon titullari në ndërmarrje të gjithë janë të të qetë dhe të lumtur, pasi nuk ka kush t'iu kërkojë llogari dhe t'i vëjë në trysni për të bërë punën. Duket se kjo ka dnodhur edhe sot në aprlament me ministrat socialistë të mazhorancës. Kryeminist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.218Z

FOTO LAJM/ Shkodra nën ujë, Voltana hedh valle në Londër

Shkodra është një nga qytetet e përmbytura nga reshjet e dendura të shiut. Por, ndërsa situata është e vështirë, kryebashkiakja Voltana Ademi nuk ndodhet në Shkodër Ajo ka fluturuar drejt Londrës për të marrë pjesë në një aktivitet, ndërkohë që ia ka marrë edhe valles.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.728Z

Uau! Japonezët kërcejnë valle shqiptare- VIDEO

JAPONI-Nuk arrini dot ta besoni por në Japoni u bëka nami me valle shqiptare. Nuk e besoni, shihni këtë video që vjen pikërisht nga Japonia. Të gjithë këta persona që shihni janë banorë japonezë, ndërsa kënga në sfond është e gjitha shqiptare. Është e famshmja, këngë nga Kosova

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.174Z

Festa e PS, Kokëdhimën e presin me valle në Finiq

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, i cili tashmë gëzon një post organizativ si sekretar ka marrë pjesë në festën e 25 vjetorit të Partisë Socialiste në Bashkinë Finiq, sikurse ka njoftuar vetë. Kokëdhima ka publikuar disa fotografi, ku në shoqërinë e kryebashkiakut por edhe të dep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.086Z

VALLE SHPATASH DHE VRINGËLLIMA JATAGANËSH

Kontrasti nuk mund të ishte më i madh: në Arabinë Saudite Donald Trumpi kërcen vallen e shpatës, një valle lufte, sikurse ia tregonte mbreti Salman. Ndërsa në Iran njerëzit kërcejnë nëpër rrugë duke brohoritur për fitoren e madhe të reformatorit të moderuar, Hasan Rohani në zgjedh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama